Studentė nupirko maisto benamiui. Po valandos jis padavė jai suglamžytą raštelį, kurio turinys sujaudino mane iki ašarų
Sunku, kartais netgi neįmanoma suvokti, kad benamiai žmonės patys pasirenka sau tokį siaubingą gyvenimą. Jeigu tai tikrai taip yra, tai kodėl gi daugelis iš mūsų jaučia jiems pasibjaurėjimą?!

Tačiau Keisė Fišer visiškai kitaip priima ir suvokia benamius žmones. Kartą gatvėje ji praėjo pro benamį, prašantį išmaldos. Po kurio laiko ji vėl sutiko jį kavinėje „Dunkin Donuts“. Vyrui pavyko surinkti vos dolerį.

Keisė pakvietė vyrą prisijungti prie jos už jos staliuko. Vyras, vardu Krisas, buvo labai nustebintas tokio kvietimo, bet visgi juo pasinaudojo.

Jis papasakojo Keisei, kad paprastai žmonės į jį žiūri atsainiai, nes jis benamis. Jis taip pat prisipažino, kad tokioje būklėje jis atsidūrė dėl narkotikų vartojimo, už ką jis pats savęs neapkentė.

Krisas vis dar turėjo vilties, kad kada nors jis taps žmogumi, kuriuo galės didžiuotis jo mama. Deja, ji mirė prieš daugelį metų nuo vėžio, bet jis norėjo jos vardan ko nors pasiekti gyvenime.

Keisė ir Krisas kalbėjosi daugiau nei valandą, kol Keisė pagaliau suprato, kad jai reikia į universitetą. Pokalbio metu laikas greitai prabėgo, ir jos paskaitos jau turėjo prasidėti.

Kai Keisė susiruošė eiti, Krisas paprašė jos šiek tiek palaukti. Jis ėmė kažką greitai rašyti ant popieriaus gabalėlio, tada įteikė jai raštelį ir atsiprašė dėl kreivos rašysenos., Keisė paėmė raštelį ir nuėjo į paskaitas.

Šiose juokingose ir nuotaikingose nuotraukose jūs pamatysite, kad naminiai gyvūnai kartais patenka į vaikų vergiją. Jie auga kartu nuo pat mažų dienų, todėl ir augintiniai daug ką jiems leidžia… Jūs tik pažiūrėkite, vaikai ir guli,…
Leiskite veikti pasąmonei! Pastaraisiais metais psichologiniams testams teikiama vis didesnė reikšmė. Daugelis kompanijų ir net valstybinės įstaigos naudoja juos priėmimo į darbą metu, norėdami daugiau sužinoti apie priimamą į darbą kandidatą. Psichoterapeutai taip pat naudoja…Kai Keisė perskaitė Kriso raštelį, ji suprato, kad padarė kažką daug svarbesnio benamio gyvenime, nei vien tai, kad jį pamaitino.

Raštelis:

Raštelyje, kurį Krisas padavė Keisei, buvo parašyta: „ Šiandiena aš norėjau nusižudyti. Bet tavo dėka aš gyvensiu, ir pasistengsiu viską ištaisyti. Ačiū tau, tu puikus žmogus“.

Kartais geras poelgis arba pasakyti žodžiai, ar net kažkas, neturėjęs jokio tikslo, kaip šypsena, gali kažkam reikšti daug daugiau, nei jūs manote.

Prisiminkite tai, kai kitą kartą pamatysite liūdną žmogų, ar žmogų su bloga nuotaika. Jūs nežinote, kas gali vykti jo gyvenime. Bet vienas dalykas tikrai neabejotinas: visi žmonės be išimties verti meilės ir užuojautos.

Ne kiekvienas gali išdidžiai pareikšti, kad išgelbėjo kažkieno gyvenimą, bet Keisė gali!

Keisė papasakojo šią istoriją savo Facebook paskyroje. Štai jos postas.

P.S. Pradėkite daryti gerus darbus jau šiandien.!

Šiose juokingose ir nuotaikingose nuotraukose jūs pamatysite, kad naminiai gyvūnai kartais patenka į vaikų vergiją. Jie auga kartu nuo pat mažų dienų, todėl ir augintiniai daug ką jiems leidžia… Jūs tik pažiūrėkite, vaikai ir guli,…
Leiskite veikti pasąmonei! Pastaraisiais metais psichologiniams testams teikiama vis didesnė reikšmė. Daugelis kompanijų ir net valstybinės įstaigos naudoja juos priėmimo į darbą metu, norėdami daugiau sužinoti apie priimamą į darbą kandidatą. Psichoterapeutai taip pat naudoja…


10,390  


ChargedBack to Top ↑