Su šunimis užaugęs veršiukas galvoja, kad jis – šuo
Ir peršnekėti jo nepavyksta.
Veršiukas turi ir kanopas ir greitai jam išdyks ragai.  Visgi jo šeima – šiek tiek neįprasta, o pats veršiukas mano,kad yra šuo: jis irgi vizgina uodegą, mėgsta žaisti ir laižyti kitus, vaikosi kates.
Veršiukas gimė fermoje „Happy Hens and Highlands Farm“. Mama karvė jį gimdė sunkiai, nes veršiukas buvo didelis. Atrodo, kad veršiukas patyrė traumą, todėl nežinojo kaip prieiti prie mamos. Dėl šios priežasties fermos šeimininkams, 33-jų Adomui Chopsonui ir jo 32-jų žmonai Emilei, veršiuką teko pasiimti į namus. Mažylį pavadino Džeimsu. Pasirodė, kad jis esąs labai aktyvus ir bendraujantis.
Name taip pat gyvena šunys, todėl veršiukas kurį laiką bendravo su jai, o su savo „raguotaisiais“ giminaičiais jis taip ir nerado bendros kalbos. Emilė ir Adomas išmaitino Džeimsą dirbtiniu būdu. Žinoma, veršelis miglotai prisimena, iš kur atsiranda pienas, todėl jis visada pasiruošęs laižyti ir šunis, ir žmones.
Iš šunų Džeimsas perėmė daugelį įpročių. Tiesa, dabar jis paaugo, todėl gyvenimas namuose pasunkėjo. Jei anksčiau su šunimis jis žaidė badydamasis, tai dabar jiems šis žaidimas yra pernelyg šiurkštus ir su veršiuku jie žaisti nebenori.
Dabar veršiukas persikraustė pas vištas, čia jis vaiko kates. Pas Džeimsą įkurdino dar du veršiukus, kuriuos banda skriaudžia.
Emilė ir Adomas turi profilį socialiniame tinkle „Instagram“, kuriame kelia savo gyvūnų nuotraukas. Kai kurie žmonės, sužinoję veršiuko istoriją, netgi prašė parduoti karvių, kaip naminius augintinius. Visgi fermeriai atsisakė, ne gyvūnai jiems yra tarsi savi.
Mergina iš Didžiosios Britanijos baigė universitetą ir tapo architekte. Vaikščiodama gatve ji pastebėjo apleistą viešąjį tualetą. Jai ši vieta labai patiko ir ji ėmė galvoti, ką gi galima vietoj jo pastatyti. Kai draugai sužinojo, kad…
Kas yra papiloma? Papiloma – tai padidėjęs polipodas, kuris atsiranda odos paviršiuje. Medicininiu požiūriu ji žinoma kaip „Acrochordon“. Pagal pobūdį jos yra nedideli gėrybiniai augliai, kurios atsiranda ant veido, kaklo ir kirkšnyse. Jos nekenksmingos ir…Mergina iš Didžiosios Britanijos baigė universitetą ir tapo architekte. Vaikščiodama gatve ji pastebėjo apleistą viešąjį tualetą. Jai ši vieta labai patiko ir ji ėmė galvoti, ką gi galima vietoj jo pastatyti. Kai draugai sužinojo, kad…
Kas yra papiloma? Papiloma – tai padidėjęs polipodas, kuris atsiranda odos paviršiuje. Medicininiu požiūriu ji žinoma kaip „Acrochordon“. Pagal pobūdį jos yra nedideli gėrybiniai augliai, kurios atsiranda ant veido, kaklo ir kirkšnyse. Jos nekenksmingos ir…


3,939  
Back to Top ↑