Su vestuviniais žiedais susiję prietarai
Vestuvinis žiedas — tai nepaprastas vestuvių simbolis, bet ir meilės, pasitikėjimo ir ištikimybės simbolis.

Nenuostabu, kad žmonės su šiuo žiedu susiejo daugybę ženklų ir prietarų.

Štai kaip reikia elgtis su vestuviniais žiedais, jei norite, kad jūsų santuoka būtų ilga ir laiminga:

Jaunojo ir jaunosios žiedai turi būti vienodi. Būna, kad jaunosios žiedas daromas platesnis, negu jaunikio žiedas. Tai gali blogai paveikti būsimos šeimos santykių harmoniją.

 

 

Sekant įvairiais ženklais, nereikėtų duoti niekam matuotis jūsų žiedo nei pieš vestuves, nei po jų. Skaitoma, kad duodamas matuotis savo vestuvinį žiedą, jo savininkas atiduoda vedybinę laimę arba likimą , o pasiima nesantaiką ir skandalus. Jeigu nepavyksta išvengti matavimosi, tada reikia žiedą duoti ne iš rankų į rankas, o padėti ant kokio nors paviršių, kad žmogus pats pasiimtų.

Šiais laikais galite išsirinkti kokius tik norite vestuvinius žiedus: paprastus, ar papuoštus raštais ir brangakmeniais. Paprasti ir lygūs žiedai geriau tinka santuokai – manoma, kad ir gyvenimas tada bus lygus ir harmoningas.

Norite žiedo su raštais? Tada tegu tie raštai būna tolygūs, ne kampuoti. Tada ir jūsų gyvenimas bus sklandus.

Tilan Blondo — skaitoma viena iš brangiausiai apmokamų jaunųjų pasaulio modelių. Fotomodelio karjerą ji pradėjo, būdama ketverių ir gavo gražiausios pasaulyje mergytės titulą.  Jos fotosesija žurnalui Vogue iššaukė visuomenės pasipiktinimą. Žurnalą apkaltino mažamečių tvirkinimu. Bet…
Žmonija užkariavo kosmosą, sukuria galingiausią ginklą, leidžiasi į vandenyno gelmes. Atrodo, kad tokiame išsivysčiusiame pasaulyje viskas turėtų būti sudėta savo lentynose, o kaip su vaikais… Kiekvienas vaikas turėtų augti šeimoje. Tačiau, mes negyvename utopiniame pasaulyje,…Jeigu abu žiedai pagaminti iš dviejų rūšių aukso — tai blogas ženklas. Sakoma, kad sutuoktiniai nebus sąžiningi vienas su kitu, gyvens dvigubą gyvenimą.

Tradiciškai, žiedus turi nupirkti jaunikis. Prieš tai, kai žiedai pateks į jūsų namus, ištarkite tirs kartus : „Ilgam ir laimingam gyvenimui. Amen.“

Neleiskite, kad jūsų žiedus užsimautų kas nors kitas.

Skaitoma, kad vestuvinio žiedo nusimauti negalima. Bet jei žiedas bus nuolatos ant jūsų piršto, tai gali netgi neigiamai atsiliepti jūsų sveikatai. Žiedas blokuoja energetinę srovę, todėl dėvėti jį galima ne ilgiau, kaip 4 valandas per parą.

Jeigu nutiks taip, kad vienas iš sutuoktinių pames žiedą, reikia kaip galima greičiau pasidaryti tikslią žiedo kopiją, ne vėliau, kaip per savaitę.

O jeigu jūs suradote kieno nors vestuvinį žiedą – tai prietaras, sakantis apie greitas vedybas, apie atsiradimą šeimoje kažkokio naujo žmogaus. Bet surasto vestuvinio žiedo nešioti nereikėtų, o taip pat ir laikyti pas save, geriau perlydyti į kitą papuošalą.

Niekada nemėtykite vestuvinio žiedo! Barnio metu kas nors iš sutuoktinių gali mesti vestuvinį žiedą kitam į veidą. Taip nevertėtų elgtis su daiktu, kuris tarnauja jums , kaip talismanas, saugo jūsų santuoką.

Būkite atsargūs ir atkreipkite dėmesį į šiuos patarimus.

Tilan Blondo — skaitoma viena iš brangiausiai apmokamų jaunųjų pasaulio modelių. Fotomodelio karjerą ji pradėjo, būdama ketverių ir gavo gražiausios pasaulyje mergytės titulą.  Jos fotosesija žurnalui Vogue iššaukė visuomenės pasipiktinimą. Žurnalą apkaltino mažamečių tvirkinimu. Bet…
Žmonija užkariavo kosmosą, sukuria galingiausią ginklą, leidžiasi į vandenyno gelmes. Atrodo, kad tokiame išsivysčiusiame pasaulyje viskas turėtų būti sudėta savo lentynose, o kaip su vaikais… Kiekvienas vaikas turėtų augti šeimoje. Tačiau, mes negyvename utopiniame pasaulyje,…4,715  
Back to Top ↑