Šuo, kurį pagrobė, po 2 metų pirmą kartą pamatė savo šeimininkę [VIDEO]
Natalija jau prarado bet kokią viltį rasti savo šunį – didelį, bet gerą alabajų, vardu Lordas.

Kartą jai papasakojo, kad matė panašų šunį – jį keli vyrai grūdo į mašiną. Taip Natalija sužinojo, kad jos Lordą pavogė. Moters širdis buvo sudaužyta į šipulius.

Šuo atsirado visiškai atsitiktinai. Natalijos draugė, gyvenanti Australijoje, pamatė Lordo nuotrauką vienos prieglaudos tinklapyje. Šuo aiškiai buvo ligotas ir labai išsekęs. Moteris paskubėjo apie radinį pranešti Natalijai. Toji iškart puolė į šią prieglaudą savo numylėtinio.

Mergina, turėjusi 3 jaunesnes seseris, per išeigines šventė vestuves su savo jaunikiu. Viskas vyko pagal scenarijų, tačiau iškilmių viduryje nuotaka dingo. Jos ilgai ieškojo, iš pradžių pagalvoję, kad tai žaidimas arba „vestuvinis pagrobimas“ dėl „išpirkos“.…
Būdama devynmetė moksleivė ji padėjo gėlių ant britų kareivio, kurio niekada nematė, kapo. Vilemen Riken pagerbė kareivio Viljamo Edmondo atminimą už tai, kad jis pasiaukojo kovos už laisvę metu. Misis Riken, kuriai dabar 84 m.,kaip…Jų susitikimas buvo neįtikėtinai jausmingas. Liesas šuo iškart pažino šeimininkę. Toji apsiverkė iš laimės ir priglaudė alabajų prie krūtinės.

O kad visos liūdnos istorijos pasibaigtų tokia laiminga pabaiga!