Šuo su sulaužyta koja ėjo 3 km, kad atvestų žmones pas savo šuniukus
Kartą jauna mergina vardu Liana Pauel iš Ispanijos, dirbanti psichologe, važiavo namo iš darbo. Gatvėje ji pamatė ir paėmė šunį su sulaužytomis kojomis. Geraširdė mergina nuvežė nelaimėlį pas veterinarą ir manė, kad čia istorija baigsis. Ji dar nežinojo, kad viskas tik prasideda!

 

 

Veterinarijos klinikoje gyvūnas elgėsi labai neramiai, kaukė, blaškėsi ir bandė kuo greičiau palikti patalpą. Gydytojas iškart suprato, kad čia kažkas ne taip ir šuo ne šiaip sau bijo svetimų žmonių, o bando kažką pranešti. Uždėję vargšui pavadėlį, Liana kartu su gydytoju nuėjo paskui jį.

 

 

Nepaisant stipraus kojų skausmo, gyvūnas vedė žmones kažkur už miesto. Praėję daugiau nei 3 kilometrus, Liana ir gydytojas galiausiai suprato, ką norėjo jiems parodyti šuo. Nuošalioje vietelėje už miesto slėpėsi visa dešimtis mažų šuniukų, kurie labai nudžiugo pamatę savo mamą!

 

 

Reikia pažymėti, kad visi vaikučiai buvo absoliučiai sveiki, jie net neturėjo utėlių ar blusų, tokių tipiškų bet kokiems gatvės šunims! Greičiausiai kažkas išmetė nėščią vargšelę tiesiog į gatvę, mano veterinarijos klinikos gydytojai. O paskui arba iš neatsargumo (kalė buvo aiškiai neprisitaikiusi gyventi ne namie) arba dėl kažkokių sadistų kaltės šuo gavo dar ir sulaužytas kojas. Tai, kad ją ir jos jauniklius pavyko išgelbėti – tikra sėkmė, įsitikinę gydytojai.

 

 

Tikrą mamą, kuri pirmiausiai galvoja apie vaikus nepaisydama skausmo, pavadino Vera. Dabar jai gydo letenas vienoje Ispanijos veterinarijos klinikų. Liana Pauel buvo taip sujaudinta šio įvykio, kad iš savo kišenės apmokėjo keturkojės herojės gydymą. Jos šuniukai yra kartu su ja.

 

 

Mažyliams niekas negresia, jie visiškai sveiki ir laimingi, juos tiesiog nusprendė laikyti šalia mamos. Kai tik Vera pasitaisys, ją karu su šuniukais perduos į vietinę prieglaudą, kur savanoriai sulauks, kol jaunikliai taps savarankiškais šunimis. Po to juos išdalins geriems žmonėms, kurie pageidaus pasiimti namo šunį.

Tai jums tikrai patiks!

Per 9 mėnesius gyvenimo gimdoje mažylis vystosi, auga ir kaip ir visi vaikai nenusėdi vietoje. Ultragarso pagalba galima praskleisti uždangą ir pamatyti, kaip meiliai vaikučiai mojuoja rankytėmis, juda, apsiverčia ir nekantriai laukia susitikimo su tėvais.…
Šis periodas trunka beveik 30 metų – nuo 50 iki maždaug 75 metų. Priešingai pasenusiam įsivaizdavimui, teisingai lavinant fiziniai ir intelektualiniai sugebėjimai šiame amžiuje nemažėja, o lieka tokie patys kaip ir jaunystėje , – o…

Per 9 mėnesius gyvenimo gimdoje mažylis vystosi, auga ir kaip ir visi vaikai nenusėdi vietoje. Ultragarso pagalba galima praskleisti uždangą ir pamatyti, kaip meiliai vaikučiai mojuoja rankytėmis, juda, apsiverčia ir nekantriai laukia susitikimo su tėvais.…
Šis periodas trunka beveik 30 metų – nuo 50 iki maždaug 75 metų. Priešingai pasenusiam įsivaizdavimui, teisingai lavinant fiziniai ir intelektualiniai sugebėjimai šiame amžiuje nemažėja, o lieka tokie patys kaip ir jaunystėje , – o…3,425  
Back to Top ↑