Suodžius ir riebalus nuo garintuvo išvalyti labai lengva! Ir dar 10 laifhakų nepriekaištingai ir švariai virtuvei
Mažai kam patinka tvarkyti virtuvę… Garintuvo, šaldytuvo bei plytelių valymas bei plovimas kartais kai kurioms šeimininkėms sukelia isteriją. Jūsų dėmesiui siūlome kelias buitines gudrybes, kurios padės išplauti tai, kas atrodo, kad išplauti buvo jau nebeįmanoma.

 

 

 • Nuimti suodžius ir riebalus nuo garintuvo grotelių galima per 15 minučių! Tam reikia 15 minučių užmirkyti groteles į vandens, druskos ir citrinos rūgšties tirpalą (1 l vandens reikės 4 v. š. druskos ir 3 a. š. citrinos rūgšties). Jei nepadės, pabandykite šiame tirpale pavirinti groteles.

 

 

 

 • Išplauti prisvilusį puodą padės aktyvuota anglis! Reikia kelias tabletes susmulkinti ir užpilti ant prisvilusios vietos. Po 20 minučių į puodą įpilti šiek tiek šalto vandens. Po pusvalandžio puodą galima išplauti.

 

 

 • Kiekvieno daugiafunkcinio puodo šeimininkė žino, kad šis prietaisas turi būti visuomet švarus. Bet ką daryti, jei jame vis dėlto liko maisto likučių? Išvalyti daugiafunkcinį puodą galima su švaria servetėle ir geriamąja soda. Sudrėkinkite servetėlę, pamirkykite į sodą ir nuvalykite nešvarų paviršių. Po to švariu drėgnu skudurėliu išvalykite priemonės likučius ir išdžiovinkite daugiafunkcinį puodą.

 

 

 • Išplauti šaldytuvą ir panaikinti nemalonius kvapus padės vanduo ir actas lygiomis proporcijomis. Po plovimo nerekomenduojama iškart naudotis šaldytuvu, geriausia, kad šaldytuvas kelias valandas liktų atidarytas ir gerai išsivėdintų.

 

 

 • Išplauti virtuvės plyteles nuo riebalų galima labai veiksminga priemone. Jos paruošimas: sumaišykite 4 l šilto vandens, 4 v. š. boro rūgšties, 100 ml acto ir 100 ml amoniako spirito. Šia priemone išplauti nešvarų paviršių ir šiek tiek jį patrinti. Plytelės suspindės, kaip veidrodis!

 

 

 • Išplauti virtuvės spinteles nuo riebalų padės aliejus ir soda (1:1). Šia priemone nuvalyti nešvarų paviršių ir palaikyti 30 min. Po to viską nuvalyti kempinės pagalba.

 

 

 • Labai paprastas ir greitas plaktuvo plovimo būdas! Po to, kai pasinaudosite prietaisu, į dubenį įpilkite šiek tiek vandens ir šiek tiek indų plovimo priemonės. Įjunkti plaktuvą 20 sekundžių. Pasibaigus laikui išjunkite ir išplaukite švariu vandeniu.

 

 

 • Daugelis kulinarų pataria nenaudoti kavamalės smulkinti prieskonius, nes jų eteriniai aliejai lieka ant kavamalės sienelių. Nepergyvenkite, tai pataisomas dalykas. Jums reikės kavamalėje susmulkinti saują ryžių.

 

 

 • Išvalyti sūrio smulkintuvą padės paprastas mažas šiurkščių šerių teptukas. Šiurkštūs teptuko šeriai lengvai nuvalys sūrio ir kitų lipnių produktų likučius.

 

 

 • Seną šiukšlių kibirą irgi reikia išvalyti. Tam reikės paruošti ledą iš vandens ir acto lygiomis proporcijomis ir jį įdėti į kibirą. Kai ledas ištirps, kibirą išplauti vandeniu.

 

 

 • Nuvalyti kavos dėmes nuo porcelianinių indų padės acto ir druskos tirpalas. Ingredientus sumaišyti lygiomis dalimis ir patrinti nešvarias indų vietas (geriau netgi indus pamirkyti tirpale). Plauti indus galima po 30 minučių.

 

Mano gyvenimas tylus ir nuoseklus. Aš seniai ištekėjusi, mes turime tris dukteris, vyriausioji jau paauglė. Aš dirbu namuose, gaminu rankų darbo lėles ir parduodu per savo internetinę parduotuvę. Mano lėlės brangios ir jų laukia eilė klientų. …
Fotografė iš Teksaso Viktorija Chalton turėjo fotosesiją su viena per 40-tį perkopusia amerikiete, kuri, nors ir turėjo puikų kūną, pageidavo, kaip ir dauguma moterų, šiek tiek pagražinti nuotraukas, paslėpti celiulitą, strijas, nereikalingas raukšleles. Šias nuotraukas ji… 

Mano gyvenimas tylus ir nuoseklus. Aš seniai ištekėjusi, mes turime tris dukteris, vyriausioji jau paauglė. Aš dirbu namuose, gaminu rankų darbo lėles ir parduodu per savo internetinę parduotuvę. Mano lėlės brangios ir jų laukia eilė klientų. …
Fotografė iš Teksaso Viktorija Chalton turėjo fotosesiją su viena per 40-tį perkopusia amerikiete, kuri, nors ir turėjo puikų kūną, pageidavo, kaip ir dauguma moterų, šiek tiek pagražinti nuotraukas, paslėpti celiulitą, strijas, nereikalingas raukšleles. Šias nuotraukas ji…20,556  
Back to Top ↑