Pratimai kaklui: išlaisvina užspaustus raumenis ir sureguliuoja kraujospūdį
Pratimai kakluiišlaisvina užspaustus raumenis ir sureguliuoja kraujospūdį

Toliau aprašytieji pratimai skirti įsitempusių kaklo raumenų atpalaidavimui ir, darant visus pratimus, turi užimti apie 4-5 min. per dieną.

Šie 5 pratimai skirti įsitempusių kaklo raumenų atpalaidavimui ir, daromi visi kartu, turi užimti 4-5 minutes per dieną. Jeigu darytumėt juos reguliariai (geriausia rytais), tai greitu laiku pajausite, kad jūsų kaklo ir viršutiniai nugaros raumenys atsipalaidavo, o tai padės kraujui ir nervų energijai geriau patekti į galvą ir smegenis.

 

5 pratimai kaklui

Pratimas 1.

Atsistokite laisvai, rankos nuleistos. Pakelkite pečius kaip galima aukščiau. Laikydami juos pakeltus, kaip įmanoma toliau nuveskite juos atgal, nuleiskite ir sugrįžkite į pradinę padėtį, tokiu būdu darydami pečiais apskritimus gana greitu tempu.

Pakartokite pratimą 25 kartus, kad pečiai nesustodami judėtų apskritimų judesiais.

Pratimas 2.

Tas pats, kaip ir 1 pratime, tik į priešingą pusę. Pakelkite pečius kaip galima aukščiau. Laikydami juos pakeltus, kaip įmanoma toliau nuveskite juos į priekį, nuleiskite ir sugrįžkite į pradinę padėtį, tokiu būdu darydami pečiais apskritimus gana greitu tempu. Pakartokite pratimą 25 kartus.

Pratimas 3.

Smakrą nuleiskite kaip galima žemiau ant krūtinės, kaklą atpalaiduokite, po to pakelkite galvą ir atmeskite ją, kaip galima labiau atgal.

Pakartokite 12 kartų.

Pratimas 4.

Smakrą nuleiskite kaip galima žemiau ant krūtinės, kaip praeitam pratime, po to lėtai pasukite galvą į kairę, atmeskite atgal, pasukite į dešinę, sugrįžkite į pradinę padėtį.

Apskritimą piešiantis judesys turi būti tolygus, su maksimalia amplitude, bet be įtampos.

Pakartokite pratimą kita kryptimi. Pakartokite 6 kartus į vieną pusę ir 6 – į kitą.

Pratimas 5.

Pasukite galvą kaip galima labiau į kairę (kūnas lieka tiesus), sugrįžkite į pradinę padėtį. Pasukite galvą kaip galima labiau į į dešinę.

Pakartokite 10 kartų lėtu tempu.

  1. S. Vieną kartą, po lenktynių, aš staigiai nušokau nuo dviračio. Viskas pradėjo plaukti prieš akis, aš ėmiau alpti. Treneris pasakė, palenk galvą žemyn, pasiek smakru krūtinę. Kai tai padariau, galvos svaigimas iškart praėjo. Tada aš supratau, kokią jėgą turi pratimai, ir ką reiškia, laiku jį atlikti.

Vieną ir tą patį pratimą galima daryti skirtingu ritmu ir efektas bus kitoks.

Pabandykite atlikti 3 pratimą vos vieną kartą, bet lėčiau, užlaikant galvą maksimaliose padėtyse. Toks pratimas subalansuoja aukštą arba žemą kraujospūdį.

Ir Macdonald‘ui nereikia pinigų leisti! Tikriausiai pasaulyje nėra nė vieno vaiko, kuris nemėgtų bulvyčių fri. Ir pageidautina, žinoma, iš Macdonald‘o! O ir daugelis suaugusiųjų, ką jau čia slėpti, nieko prieš pasmaguriauti traškiomis keptomis bulvytėmis. Žinoma, sąmoningi žmonės…
Vanduo — augalų gyvybės pagrindas. Kiekvienos rūšies augalui reikalingas individualus laistymas. Taip pat kambarinius augalus būtinai reikia maitinti, jei norite, kad jie gražiai žydėtų ir gražiai žaliuotų. Cukrus. Pati natūraliausia tręšimo priemonė kambarinėms gėlėms. Cukrus išsiskaido į fruktozę…Ir Macdonald‘ui nereikia pinigų leisti! Tikriausiai pasaulyje nėra nė vieno vaiko, kuris nemėgtų bulvyčių fri. Ir pageidautina, žinoma, iš Macdonald‘o! O ir daugelis suaugusiųjų, ką jau čia slėpti, nieko prieš pasmaguriauti traškiomis keptomis bulvytėmis. Žinoma, sąmoningi žmonės…
Vanduo — augalų gyvybės pagrindas. Kiekvienos rūšies augalui reikalingas individualus laistymas. Taip pat kambarinius augalus būtinai reikia maitinti, jei norite, kad jie gražiai žydėtų ir gražiai žaliuotų. Cukrus. Pati natūraliausia tręšimo priemonė kambarinėms gėlėms. Cukrus išsiskaido į fruktozę…


10,303  


ChargedBack to Top ↑