Teisingai mestas vyras grįžta kaip bumerangas: 20 kandžių žymių moterų citatų
Kokie jie – vyrai? Mes parinkome 20 pakankamai kandžių citatų, priklausančių žymioms moterims. Taip, vietomis bus karšta!

Jumoro jausmas – puikus bruožas. Laiku ištartas juokelis  gali užkirsti kelią konfliktui, išsklaidyti įtampą, motyvuoti, pakeisti požiūrį į žmogų. Gali…Šiaip gali bet ką. Ypač kai tai teisinga ir aštroka.

 1. „Vyras negalvoja apie save tik tomis minutėmis, kai jis įsitikinęs, kad kažkas kitas galvoja tik apie jį“,- Luiza Leblan.
 2. „Tikras vyriškis – tai vyriškis, kuris tiksliai atsimena moters gimimo dieną ir niekada nežino, kiek jai metų. Vyriškis, kuris niekada neatsimena moters gimimo dienos, bet tiksliai žino, kiek jai metų – tai jos vyras“ ,- Faina Ranevskaja.
 3. „Vyro namai – jo tvirtovė, bet tik iš išorės. Viduje tai dažniausiai vaiko kambarys“,- Kler Lius.
 4. „Moteris iš pradžių 10 metų bando pakeisti vyrą, o paskui skundžiasi, kad jis ne toks, koks buvo, kai ji už jo tekėjo“,- Barbara Straizand.
 5. „Vyrai neįprato prie skausmo, – kaip gyvūnai. Kai jiems skauda, pas juos iškart tokios akys, kad padarysi viską kas įmanoma, kad tik jie nustotų“,-Marina Cvetajeva.
 6. „Geriausias būdas priversti vyrą  padaryti ką nors – užsiminti, kad jis jau senstelėjęs tokiems reikalams“,- Širli Maklein.
 7. „Vyrai stebėtinai nelogiški: tvirtina,kad visos moterys vienodos, ir nuolat keičia vieną į kitą“,- Sidoni Kolet.
 8. „Vyrai kaip muilo burbulai: pirmas visada nevykęs, antras jau geresnis, bet tik trečias iš tiesų gražus ir džiuginantis“, – Faina Ranevskaja.
 9. „Teisingai mestas vyras grįžta kaip bumerangas“,- Gertrūda Stain.
 10. „Kai kurių moterų problema slypi tame, kad jos iš pradžių smarkiai susijaudina dėl nieko, o paskui išteka už to nieko“,- Šer.
 11. „Pas moteris, kurios tik stengiasi būti lygiomis vyrams , mažai ambicijų“,- Merilin Monro.
 12. „Vyras, kuris galvoja apie tai, kokį įspūdį jis sukelia moterims, dažnai nesukelia jokio įspūdžio“,- Marina Zudina.
 13. „Nuostabiai visgi surėdyta gamta. Bet kuris vyras, iš išvaizdos visiškai nepatrauklus, būtinai tampa kažkokios moters išrinktuoju“,- Agata Kristi.
 14. „Skonis formuojasi palaipsniui. Prieš 20 metų man teko ištekėti už vyrų, kurių dabar aš net pietų pas save nekviesčiau“,- Elizabet Teilor.
 15. „Moterys, galbūt, ir imituoja orgazmą. Užtai vyrai imituoja santykius“,- Šeron Stoun.
Puodų ir keptuvių plovimas yra viena iš mažiausiai malonių veiklų. Prikepusius ir riebius, juos labai sunku išplauti. Tačiau netrukus jums taps lengviau, nes yra paprastas įrankis, kuris padės atkurti jūsų indų blizgesį. Tam reikės: 0,5…
Šis įvykis nutiko vienos mano pažįstamos šeimoje. Ji buvo nėščia ir turėjo greitai gimdyti. Ji turėjo dvi dukreles, o šio mažylio lyties jie dar nežinojo. Greitai vaikas gimė, 2 mėnesiais anksčiau numatyto laiko. Tai buvo…Puodų ir keptuvių plovimas yra viena iš mažiausiai malonių veiklų. Prikepusius ir riebius, juos labai sunku išplauti. Tačiau netrukus jums taps lengviau, nes yra paprastas įrankis, kuris padės atkurti jūsų indų blizgesį. Tam reikės: 0,5…
Šis įvykis nutiko vienos mano pažįstamos šeimoje. Ji buvo nėščia ir turėjo greitai gimdyti. Ji turėjo dvi dukreles, o šio mažylio lyties jie dar nežinojo. Greitai vaikas gimė, 2 mėnesiais anksčiau numatyto laiko. Tai buvo…3,622  
Back to Top ↑