Testas: jei jūs susidorosite su šiomis 7 mįslėmis per 7 sekundes, tai jūs velniškas genijus
Nusikaltėlį nuteisė mirti. Jis gali pats pasirinkti, kokiu būdu bus įvykdyta mirties bausmė. Taigi, prieš jį trys kambariai: viename bus liepsna, kitame 5 kileriai su užtaisytais revolveriais, trečiame – 15 liūtų, kurie neėdė du metus. Kuris kambarys bus mažiausiai pavojingas?
Visi matė laivelius, meistrų patalpintus į butelius. O dar ten galima rasti agurką! Taigi, kaip patalpinti į butelį visą agurką, kurio diametras žymiai didesnis už kakliuko diametrą, tačiau niekaip nepažeisti nei jo, nei indo?
Pietaudamas vyras įmetė į puodelį su kava savo žiedą. Kodėl papuošalas nesušlapo?
Kur yra jūros be vandens, miškai be medžių ir miestai be namų?
Žmogus gali gauti tai tris kartus, bet tik pirmus du nemokamai.
Kiek bus 20 padalijus iš ½ ir pridėjus 10?
Karalius įsakė savo dukroms ant viryklės padėti 3 arbatinukus. Indai vienodi, juose tas pats skysčio kiekis. Valdovas pasiruošęs pasirinkti įpėdiniu tos dukters vyrą, kurios arbatinukas užvirs greičiausiai. Galiausiai pas jauniausią dukrą jis užvirė greičiausiai, nors ji ir visiškai nenorėjo ištekėti. Kodėl taip išėjo?
Turistai, buvę Turkijoje, žino, kad daugelis vietinių gyventojų, valančių batus, siūlo praeiviams nemokamas paslaugas. Tačiau galiausiai tie, kurie susidomi pasiūlymu, patys moka pinigus. Kodėl taip vyksta?
Jūsų draugai ir pažįstami tai naudoja dažniau už jus, nepaisant to, kad tai visgi jūsų. Apie ką kalba?
Andrius 3 dienas buvo ligoninėje. Jis nesirgo, ir traumų jokių nebuvo, bet po išrašymo giminaičiai turėjo jį nešti. Su kuo tai susiję?
Atsakymai į mįsles:
Naują žemaitiškos dainos „Rojaus obuoliai“ versiją M.Stonkus pristatė vasario 14-ąją – šv.Valentino dieną. Kartu su repo kūriniu pasirodė ir jo vaizdo klipas. Po vaizdo įrašu Mantui skrieja pagyros – kai kurie internautai net tikina, kad…
Ir štai dar vienas įrodymas tam, kad meilei paklūsta bet kokio amžiaus žmonės. Stefani Valer įsimylėjo vyriškį, kuris ženkliai vyresnis už ją. Kitaip tariant, ji savo palydovui tinka į anūkes, jų amžiaus skirtumas apie 50…Patalpa su liūtais – per 2 bado metus jie seniai išmirė.

Mažą agurkėlį, nenuskinant nuo virkščios, patalpinti į indą ir palaukti kol jis ten subręs.
Kava buvo pupelėmis, ir kol kas neužplikyta.
Turimas omeny piešinys – pasaulio žemėlapis.
Žinoma, tai dantys.
Priimta skaičiuoti tokiu būdu: 20:2 +10 = 20. Tačiau kai kalba eina apie dalybą, reikia dauginti iš apverstos trupmenos. Paprastai tariant, 20 dauginam iš 2+10.
Dvi seserys be galo kilnojo dangtelį, kad sužinotų, ar dar neužvirė? Tai įtakojo užvirimo greitį.
Vienas batas nuvalomas nemokamai, o antras už pinigus. Kad neatrodytų kvailai, turistai moka už antro valymą.
Jūsų vardą.
Andrius prieš 3 dienas gimė šioje klinikoje.
Naują žemaitiškos dainos „Rojaus obuoliai“ versiją M.Stonkus pristatė vasario 14-ąją – šv.Valentino dieną. Kartu su repo kūriniu pasirodė ir jo vaizdo klipas. Po vaizdo įrašu Mantui skrieja pagyros – kai kurie internautai net tikina, kad…
Ir štai dar vienas įrodymas tam, kad meilei paklūsta bet kokio amžiaus žmonės. Stefani Valer įsimylėjo vyriškį, kuris ženkliai vyresnis už ją. Kitaip tariant, ji savo palydovui tinka į anūkes, jų amžiaus skirtumas apie 50…3,068  
Back to Top ↑