Tėtis-fotografas kuria tokias savo dukterų nuotraukas, kokių nėra nė viename šeimyniniame albume
Šveicaras fotografas Džonas Vilhelmas kuria įdomias savo dukterų fotografijas. Jis ne tik sugalvoja idėją, bet ir taip sukuria fotografiją, kad išeitų kaip galima įdomiau.
Perdėdamas, fotografas parodo mergaites iš visai kitų pusių. Visi šeimos portretai neįtikėtinai pozityvūs ir unikalūs. Šypsositės iki ausų!
Šeima gyvena Šveicarijoje. „Prieš fotografuodamas, aš sukuriu apytikslią kompoziciją, žinodamas, ką noriu matyti galutiniame variante, po to kruopščiai apdoroju fotografiją“.
„Aš esu „fotoholikas“ ir „filmoholikas“. Šeima man reiškia viską. Visa, kuo aš talentingas, visa, ką aš moku, investuoju į šeimą ir į savo dukteris“.
„Manau, joms visada bus malonu vartyti tokį vaikišką albumą“.
Reikia pažymėti, kad fotografas kuria ne tik su dukterimis. Visos jo fotografijos yra originalios ir linksmina, ne blogiau, nei bet kokia komedija.
Savo puslapyje Džonas sudeda ir kitus koliažus, daugelis iš kurių gali būti pavadinti konceptualiais. Nors tai tiesiog galima pavadinti labai linksmais ir įdomiais darbais.
Paprastos salotos kasdienai arba ir šventiniam stalui. Gaminamos labai greitai – nieko nereikia virti. Išbandykite, labai įdomios salotos. Jums prireiks: Rūkytos dešros — 200 g Sūrio  — 200 g Paprikų — 2vnt. Pomidorų — 3…
Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad karališkų ar aukštos kilmės žmonių vaikai elgiasi kaip panorėję. Jie laisvi savo noruose ir siekiuose. Bet iš tiesų tai ne taip. Vaikai turi laikytis taisyklių ir elgtis taip, kaip…Paprastos salotos kasdienai arba ir šventiniam stalui. Gaminamos labai greitai – nieko nereikia virti. Išbandykite, labai įdomios salotos. Jums prireiks: Rūkytos dešros — 200 g Sūrio  — 200 g Paprikų — 2vnt. Pomidorų — 3…
Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad karališkų ar aukštos kilmės žmonių vaikai elgiasi kaip panorėję. Jie laisvi savo noruose ir siekiuose. Bet iš tiesų tai ne taip. Vaikai turi laikytis taisyklių ir elgtis taip, kaip…6,133  
Back to Top ↑