Tėtis ir du jo sūnūs prikirto 80 mašinų malkų. Ir išdalino jas „šaltiems“ namams!
Norint padaryti gera, nebūtina būti milijonieriumi. Galima savo vietoje, gimtame mieste padėti žmonėms.
Šeinas MakDenielis  publikavo Facebooke nuotraukas su savo sūnumis. Jie paruošė 80 mašinų malkų, kad išdalintų jas stokojantiems.
„Niekas nesušals šį šventinį sezoną“,- parašė 47 metų MakDenielis savo poste, siūlydamas nemokamą pristatymą.
Kelių dienų bėgyje postas paplito po visą pasaulį. Pradėjo atsirasti pranešimų – malkų prašymai, pagalbos siūlymai, padėkos laiškai ir net pasiūlymai susituokti.
Nuo lapkričio pradžios MakDenielis ir jo sūnūs pristatė malkų šimtams žmonių, kurie neturi pinigų savo namų apšildymui.
Vieniša mama Keitlin Tiker, 28 m, gyvena name Leik Stivense su savo 3 metų dukra, buvo sujaudinta MakDenielio pagalbos, kadangi malkinė krosnis – vienintelis šilumos šaltinis.
Ebė Valentain, 42 m, irgi gavo pagalbos. Jai pasidarė sunku sudurti galą su galu po to, kai jos vyresnįjį sūnų balandį užmušė girtas vairuotojas.
MakDenielis – alaus daryklos savininkas. Jo publikacija paskatino daugelį žmonių prisijungti prie iniciatyvos.
Savanoriai iš vietinio banko padeda tvarkyti prašymus malkoms ir sudaryti pristatymo sąrašus.  Skelbimų lenta užpildyta labdaros pasiūlymais. Žmonės ateina dieną ir naktį, kad atvežtų savo dalį malkų.
Daugelis malkų gavėjų negali išreikšti savo dėkingumo žodžiais, pas juos nuolat ašaros akyse.
Bet kai kurie priima tai kaip duotybę ir net nepadėkoja. Vyriškis juos supranta ir sako, kad gailestingumas – tai duoti, o ne imti.
Puiki iniciatyva, tiesa? O kaip jūsų miestuose padeda žmonėms?

Šuo – ištikimiausias draugas, kuris visada bus šalia! Ir nors nuostabių istorijų, kai keturkojai draugai ateidavo į pagalbą žmonėms pačiose sunkiausiose gyvenimiškose situacijose, pakankamai daug, mes norėtume pasidalinti dar viena… Šį labradorą iš JAV vadina…
Buvo ankstyvas vasaros rytas. Švietė saulė, čiulbėjo paukščiai, o miestas dar miegojo. Tą nuostabų rytą Dimai kažkas trenkė per galvą ir jis prarado sąmonę. Idealus rytas, kad būtum apvogtas. Taip, šiuolaikiniai vagys visai suįžūlėjo ir…Šuo – ištikimiausias draugas, kuris visada bus šalia! Ir nors nuostabių istorijų, kai keturkojai draugai ateidavo į pagalbą žmonėms pačiose sunkiausiose gyvenimiškose situacijose, pakankamai daug, mes norėtume pasidalinti dar viena… Šį labradorą iš JAV vadina…
Buvo ankstyvas vasaros rytas. Švietė saulė, čiulbėjo paukščiai, o miestas dar miegojo. Tą nuostabų rytą Dimai kažkas trenkė per galvą ir jis prarado sąmonę. Idealus rytas, kad būtum apvogtas. Taip, šiuolaikiniai vagys visai suįžūlėjo ir…3,281  
Back to Top ↑