Tėvai atsisakė dukters, kuri 17-os metų jau buvo pagimdžiusi 7 vaikus
Pasaulyje yra labai aštri ankstyvųjų santuokų problema. Bet viskas yra dar sudėtingiau, kai jauna mergina tampa motina. Pamela Viljariuel, būdama 17-os, apie motinystės jauname amžiuje problemas žino ne iš nuogirdų. Savo jauname amžiuje ji yra 7 vaikų mama.

Vieniša motina augina ir auklėja 6 dukrytes ir 1 sūnų. Nors mergina ir gimė padorioje šeimoje, jau 14-os pirmą kartą tapo motina, kuo labai šokiravo savo gimines. Tačiau tai buvo tik pradžia.

 

 

Viljariuelių šeima gyvena nedideliame Argentinos miestelyje Leone. Kad išvengtų apkalbų, jie nusprendė skubiai ištekinti dukrą, bet vaikinas, sužinojęs apie vaiką, nusprendė pabėgti. Mergina neilgai buvo viena ir greitai jau susitikinėjo su kitu vaikinu, nuo kurio taip pat pastojo.

Pamela pagimdė trynukus ir jos naujasis išrinktasis iškart jos atsisakė. Daugeliui žmonių ketvertas vaikų tokiame jauname amžiuje jau neįsivaizduojamas dalykas, bet Pamela iš situacijos nepasimokė ir vėl ėmė ieškoti tėčio savo vaikams.

 

 

Tėvai suprato, kad kovoti su ja neišeis, ir išvarė ją iš namų kartu su vaikais. Motina netgi kreipėsi į vietos valdžią, kad jie prievartiniu būdu atliktų dukters sterilizaciją, bet iki 21-erių metų įstatymas draudžia atlikti tokią operaciją. Pamela liko gatvėje su mažais vaikais.

 

 

Visa laimė, kad valdžia atkreipė dėmesį į sudėtingą merginos situaciją ir davė jai namą su žemės sklypu. Be to, suprasdami, kad vaikus reikia kažkuo maitinti, valdžios atstovai skyrė Pamelai kasmėnesinę išmoką 900 argentinietiškų peso.

 

 

Nepraėjo daug laiko, kai jaunoji mama vėl sutiko vaikiną ir vėl pastojo nuo jo. Kaip nustebo miestelio gyventojai, kai ji pagimdė dar tris mergytes. Jaunasis tėvas, žinoma, pabėgo, ir Pamela vėl liko viena. Kad išmaitintų 7 mažylius, Pamela dirba nuo ryto iki vakaro, o vietos gyventojai, savo ruožtu, visaip padeda jaunai mamai.

Apie merginos likimą ne kartą buvo pasakojama MIP, todėl pagalba jai plaukia iš visos šalies kampelių. Po paskutiniosios trijulės gimimo merginos aistra pastebimai prigeso ir ji daugiau nebeieško antrosios pusės, o save pašventė savo vaikams.

Tai jums tikrai patiks!

Kaklo osteochondrozė. Bet kokie pažeidimai stuburo kaklinėje srityje, sukeliantys nervo užspaudimą, gali tapti rankų tirpimo priežastimi, o taip pat sukelti galvos skausmus ir koordinacijos problemas. Pradėkite sekti savo laikyseną, o taip pat daryti specialią gimnastiką.…
Patogus kulniukas – sezono favoritas. Net jei jūs teikiate pirmenybę aukščiui, atsisakykite aukštų kulnų. Pasteliniai atspalviai labai papuoš jūsų įvaizdį, gali tapti centrine jūsų apdaro dalimi. Nebijokite ryškių, sodrių atspalvių, gilūs tonai žymiai efektingiau atrodo nei…

Kaklo osteochondrozė. Bet kokie pažeidimai stuburo kaklinėje srityje, sukeliantys nervo užspaudimą, gali tapti rankų tirpimo priežastimi, o taip pat sukelti galvos skausmus ir koordinacijos problemas. Pradėkite sekti savo laikyseną, o taip pat daryti specialią gimnastiką.…
Patogus kulniukas – sezono favoritas. Net jei jūs teikiate pirmenybę aukščiui, atsisakykite aukštų kulnų. Pasteliniai atspalviai labai papuoš jūsų įvaizdį, gali tapti centrine jūsų apdaro dalimi. Nebijokite ryškių, sodrių atspalvių, gilūs tonai žymiai efektingiau atrodo nei…9,327  
Back to Top ↑