Tikra gyvenimo istorija, kuri įrodo, kad bumerango dėsnis visada veikia
Su Igoriumi aš susipažinau vakarėlyje pas draugus, jis pakvietė mane pasivaikščioti, vėliau pakvietė į kiną, ir taip mes pradėjome susitikinėti. Aš nuomojau butą, o Igorius gyveno su savo mama bute. Praėjo laikas, ir jaunas vyrukas man pasipiršo.

Mes susituokėme, tačiau savo anytai aš nepatikau, visą laiką ji mane barė, kad aš tokia, šokia, nemoku gaminti, pasirodo, kad jos sūnelis nuolat alkanas, į darbą eina neišlygintais marškiniai, nors tai buvo ne tiesa.

Aš labai mylėjau savo vyrą, visuomet į darbą jis eidavo tvarkingas, aš net jam avalynę išvalydavau, tačiau mano anytai buvo vis ne taip, bet aš tylėjau, tegul kalba.

Atėjo eiliniai Naujieji metai, mes susiruošėme juos sutikti pas draugus, bet paskambino anyta, pasakė, kad susirgo, ir reikalavo, kad jos sūnelis skubiai pas ją atvyktų bei ją prižiūrėtų, o aš privalau būti namuose ir jo laukti.

Taip praėjo 10 dienų, vyras nė karto man nei paskambino, nei atvažiavo, nei paklausė, kaip man sekasi, kaip aš jaučiuosi, o jeigu aš skambinau, tai jis greit atsakydavo, kad mamai labai blogai ir prašė mane daugiau neskambinti, jis pats ateis, kaip tik pasveiks mama. Po to vyras man paskambino ir pasakė, kad grįžti neketina, ir, jeigu aš noriu, tai galiu persikraustyti pas jo mamą.

Kadangi aš labai mylėjau savo vyrą, tai sutikau persikraustyti, kad tik būčiau šalia jo, tačiau vyrui to nereikėjo, bet viską iš eilės… Aš pastojau, ir kuomet apie tai sužinojo mano anyta, tai „užvirė“ didžiulį skandalą, ir mane nėščia išvarė.

Daug kas iš mūsų mėgsta pasmaližiauti kuo nors originaliu, nebanaliu. Taip, kartais ateina toks laikas, kai paprastas sumuštinis su uogiene jau neįdomus. Tada reikia eiti į virtuvę ir kažką pasigaminti. Bet ne visada yra tam…
Baisiausiais ir pavojingiausiais žvėrimis priimta laikyti ernį ir bitėdį barsuką. Nežiūrint į nedidelį ūgį, tigrai, liūtai ir kiti plėšrūnai vengia turėti su jais reikalų. Bet, pasirodo, kaip pamatysite šiame filmuke, yra ir baisesnių žvėrių. Ir…Pagalvojęs, mano vyras pasakė, kad jis nepasiruošęs būti tėvu, ir kad jis padarė didelę klaidą, jog vedė mane. Aš negalėjau patikėti jo žodžiais, tačiau tai buvo tikra tiesa.

Susirinkau savo daiktus ir išėjau. Turėjau dekretines atostogas, nuvažiavau pas mamą, ačiū, kad ji mane priglaudė, ten aš pagimdžiau ir buvau su mama iki kol reikėjo pradėti dirbti.

Vyras siųsdavo alimentus, bet su dukra nebendravo, jis kategoriškai jos atsisakė. O anyta pasakė, kad ji niekada neturėjo anūkų, apmaudu buvo dėl dukters, bet per prievarta geru nebūsi.

Išsinuomojau butą, dukrelę pradėjo lankyti vaikų darželį, o aš išėjau į darbą. Netrukus susipažinau su geru vyruku, mes susituokėme, dukra jį vadina tėčiu, pasiėmėme butui paskolą, ir pas mane viskas puiku.

Buvęs vyras vėl vedė, tik dabar pati anyta tvarko, skalbia bei gamina, o naujoji marti ją pjauna, kad ji daro ne taip, kaip reikia, ir tai yra bumerango dėsnis.

Ne taip seniai ji man skambino ir prašė atleisti, maldavo susitaikyti su jos sūneliu, bet aš pasakiau, kad jau per vėlu, kad kiekvienas iš mūsų turi savo šeimą, ir tegul jos sūnelis gyvena taip, kaip jis nori, bei paprašiau daugiau man neskambinti.

Neskauskite žmonių, bumerango dėsnis tikrai veikia.

Daug kas iš mūsų mėgsta pasmaližiauti kuo nors originaliu, nebanaliu. Taip, kartais ateina toks laikas, kai paprastas sumuštinis su uogiene jau neįdomus. Tada reikia eiti į virtuvę ir kažką pasigaminti. Bet ne visada yra tam…
Baisiausiais ir pavojingiausiais žvėrimis priimta laikyti ernį ir bitėdį barsuką. Nežiūrint į nedidelį ūgį, tigrai, liūtai ir kiti plėšrūnai vengia turėti su jais reikalų. Bet, pasirodo, kaip pamatysite šiame filmuke, yra ir baisesnių žvėrių. Ir…19,530  
Back to Top ↑