Tūkstančiai moterų verda koldūnus neteisingai! 4 naudingos paslaptys
Virti koldūnai – nuo seno laikomi viengungių patiekalu. Būtent paprasti virti koldūnai iš parduotuvės. Verdami jie greitai, kai apima nenugalimas alkio jausmas.
Koldūnų virimas turi savo subtilybių. Jums žinoma, kad tikro Uralo patiekalo paruošimo paslaptis tik 60% priklauso nuo gero faršo ir tešlos,  o likę 40% nuo teisingo paruošimo?
Gaminame koldūnus teisingai
Koldūnų virimas
Paimkite didelį puodą, pripildykite jį vandeniu iki pusės, užvirinkite. Į vandenį dėkite druskos, lauro lapų, pipirų. Maišykite atsargiai, iki to laiko kol koldūnai iškils, o paskui lėtai įpilkite stiklinę šalto vandens ir virkite dar apie 5 min po užvirimo. Tai padės tešlai tapti minkštesne ir lengvesne.
Koldūnai ant garų
Jeigu jūsų diena nenusisekė arba tiesiog pastebite nuotaikos pablogėjimą, galima suvalgyti ką nors saldaus, išgerti puodelį kavos arba, pavyzdžiui, pažiūrėti linksmų gyvūnų foto. Kas jau kas, o gyvūnai kaip niekas kitas moka pakelti nuotaiką. Čia…
Moteris vardu Norma Viljams 70-ies atrodo kaip mergaitė. Ir prisipažįsta, kad dabar yra geriausios formos savo gyvenime.  Kaip gi jai pavyksta? Mes paruošėme jums keletą superlieknos Normos paslapčių. Dama persikraustė iš lietingos Britanijos į saulėtą…Garpuodį pripildyti iki nurodytos atžymos, įdėti pipirų ir lauro lapų. Groteles sutepti sviestu ir padėti ant jų koldūnus, gaminimas užima apie 30 min.
Kepti koldūnai
Paimkite keptuvę, įkaitinkite ją, įpilkite truputį aliejaus, sumažinkite ugnį ir truputį apkepkite koldūnus iš visų pusių. Būtinai pasūdykite ir įdėkite pipirų. Į puodą įpilkite vandens ir pripildykite iki 0,5 cm. Vanduo turi išgaruoti.
Koldūnai daugiafunkciniame puode
Įdėkite koldūnus į puodo dugną, supilkite grietinę ir vandenį proporcija 1:2 ,pridėkite druskos ir pipirų. Gautas mišinys turi dengti koldūnus 7 cm. Įjunkite kepimo režimą 20 min, po to pridėkite tarkuoto sūrio ir palikite 10 min pašildymo režime.
Pradžiuginkite artimuosius paprastu patiekalu, paruoštu nebanaliu būdu!
Gaminkite su malonumu!

Jeigu jūsų diena nenusisekė arba tiesiog pastebite nuotaikos pablogėjimą, galima suvalgyti ką nors saldaus, išgerti puodelį kavos arba, pavyzdžiui, pažiūrėti linksmų gyvūnų foto. Kas jau kas, o gyvūnai kaip niekas kitas moka pakelti nuotaiką. Čia…
Moteris vardu Norma Viljams 70-ies atrodo kaip mergaitė. Ir prisipažįsta, kad dabar yra geriausios formos savo gyvenime.  Kaip gi jai pavyksta? Mes paruošėme jums keletą superlieknos Normos paslapčių. Dama persikraustė iš lietingos Britanijos į saulėtą…


7,984  


ChargedBack to Top ↑