Turtinga mergina išsiskyrė su vaikinu po to, kai apsilankė jo šeimoje vakarienės
Normalus bet kurios moters noras – turėti pasiturintį sutuoktinį. Bet kartais merginų poreikiai tampa pernelyg nepagrįsti. Šios kinės istoriją socialiniuose tinkluose priėmė nevienareikšmiškai.
Jaunuolis pakvietė savo merginą, gyvenančią Šanchajuje, į savo gimtą jį miestą, kuris yra Cziansi provincijoje. Vaikinas nusprendė supažindinti mylimąją su tėvais per kinų Naujuosius metus.  Tačiau pažintis baigėsi ne taip, kaip jis tikėjosi.
Kai vaikino tėvų namuose visi sėdo prie stalo, mergina pastebėjo, kad ant jo yra tik pigaus maisto.
Viešnia žinojo, kad jos draugo šeima varginga.
Todėl mergina pergyveno. Juk ji nežinojo, ar ateityje jaunuolis galės išmaitinti ją ir galimus vaikus.
Kai kinė pamatė patiekalus, padėtus ant stalo, pati sau priėmė sprendimą, kad tapti šios šeimos dalimi ji nenori. Todėl kinė išsiskyrė su vaikinu.
Visą šią istoriją ji aprašė savo poste socialiniuose tinkluose. Prie jo mergina pridėjo dabar jau eks-vaikino šeimos šventinio stalo nuotraukas. „Tai buvo šimtąkart blogiau, nei aš sau įsivaizdavau,“- parašė ji Facebooke.
Publikacija tapo populiari internete. Daugelis sakė merginai, kad dėl jos vaikino šeima paruošė pačius geriausius patiekalus. Todėl ji galėtų būti pagarbesnė su vyresniais.
Komentatoriai merginą apkaltino savanaudiškumu. Esą ji ieško ne meilės, o piniginės. Ir rodyti šios istorijos visų apžvalgai tikrai nereikėjo.  Atsirado ir tokių, kurie mano, kad mergina nors ir žiauriai pasielgė, bet teisingai. Juk gyventi varge niekam nesinori.

Skanūs, sluoksniuoti, paprastai pagaminami naminiai sausainiai nė vieno nepaliks abejingu. Greit paruošiami ir be jokių problemų. Ingredientai Varškė – 200 g Sviestas – 100 g Cukrus – 2 v.š. Miltai – 150-200 g Druska –…
Britė Kornelija Beili prieš 35 metus buvo graži, jauna ir turtinga mergina. 1980-ųjų viduryje ji nusprendė nusipirkti senovinę pilį. Už 75000 svarų sterlingų jai pavyko įsigyti XVII a.pradžios pilį. Pilyje saugomos senovinių porcelianinių indų, antikvarinių…

Skanūs, sluoksniuoti, paprastai pagaminami naminiai sausainiai nė vieno nepaliks abejingu. Greit paruošiami ir be jokių problemų. Ingredientai Varškė – 200 g Sviestas – 100 g Cukrus – 2 v.š. Miltai – 150-200 g Druska –…
Britė Kornelija Beili prieš 35 metus buvo graži, jauna ir turtinga mergina. 1980-ųjų viduryje ji nusprendė nusipirkti senovinę pilį. Už 75000 svarų sterlingų jai pavyko įsigyti XVII a.pradžios pilį. Pilyje saugomos senovinių porcelianinių indų, antikvarinių…8,219  
Back to Top ↑