Unikalios trynukės gimė 1987 metais – štai kaip jos atrodo dabar
Nikola, Laura ir Elison atėjo į pasaulį 1987 m balandžio 25. Mergaitės yra trynukės, gimusios iš vienos kiaušialąstės, kitaip tariant jos identiškos nuo pirmos savo gyvenimo dienos. Jei įprastus dvynius dažnai painioja, tai šių trijų neretai negalėjo atskirti net tikra mama ir tėtis. Augdamos mergaitės sugebėjo išsaugoti savo nematomą ryšį, o taip pat tapo tikromis gražuolėmis.
Karjera
Gimtajame Dubline trynukės tikros įžymybės. Jos reguliariai dalyvauja mados pristatymuose ir pasirodo visuose įmanomuose šou. Taip pat šias tris kerinčias blondines galima dažnai pamatyti žurnalų viršeliuose. Visa tai neša seserims neblogą pelną, tačiau tuo pat ir sukausto jas. Juk jų pagrindinė ypatybė yra ne tiek grožis, kiek stulbinantis panašumas.
Gyvenimas
Nepaisant to, kad Elison, Laura ir Nikola – trys visiškai atskiros asmenybės, bet iš esmės jų gyvenimas vienas trims. Seserų diena prasideda nuo bendro bėgiojimo, po to jų laukia pusryčiai – vienodi visoms. Po to jos keliauja į salę, kuris vienas treneris visas tris verčia atlikti tuos pačius pratimus.
Grožio salonas ir stilistas taip pat vienas trims, juk joms  jokiu būdu negalima prarasti savo panašumo. Trynukių ūgis vienodas – 180 cm, o taip pat svoris – 54 kg. Sutampa jų talijos apimtis – 71 cm, ir net biusto dydis (75A). Merginų kosmetika, drabužiai ir kvepalai vienodi.
Net toli viena nuo kitos jos nuolat palaiko ryšį, kad kontroliuotų tokį gyvenimo būdą. Be to, kai jos nusprendžia nusižengti savo griežtai dietai, jos daro tai kartu, pavyzdžiui, perka tą pačią picą tame pačiame restoranų tinkle.
Ir visgi yra sfera, kurios seserys nelinkusios dalinti trims – tai asmeninis gyvenimas. Laura palaiko ilgalaikius santykius, o Elison ir Nikolos širdys šiuo metu laisvos.
Kirpimas Visur kalbama apie tai, kad plaukus reikia kirpti kas 2 mėn, tada jie augs gražūs ir tankūs. Bet taip tu auginsi plaukus pusę gyvenimo. Juk toli gražu ne pas visus per mėnesį atauga 2…
Mano vyras nuostabus. O ir jo tėvai labai mieli ir geri žmonės. Mes su vyru turime 3 vaikus. Laiminga šeima, ką čia bepridursi. Vaikai eina iš proto dėl tėvo, dalijasi su juo savo paslaptimis, labai…

Kirpimas Visur kalbama apie tai, kad plaukus reikia kirpti kas 2 mėn, tada jie augs gražūs ir tankūs. Bet taip tu auginsi plaukus pusę gyvenimo. Juk toli gražu ne pas visus per mėnesį atauga 2…
Mano vyras nuostabus. O ir jo tėvai labai mieli ir geri žmonės. Mes su vyru turime 3 vaikus. Laiminga šeima, ką čia bepridursi. Vaikai eina iš proto dėl tėvo, dalijasi su juo savo paslaptimis, labai…1,528  
Back to Top ↑