Užšaldykite citrinas ir atsisveikinkite su diabetu, augliu ir nutukimu
Jūs turbūt jau žinote, kad geriamasis vanduo su citrina padeda virškinimui, valo jūsų sistemą ir didina jūsų imunitetą. O jūs žinojote, kad citrina gali užkirsti kelią vėžiui ir jį išgydyti?
Citrinos turi fitocheminių medžiagų, vadinamų limonoidais, kurios ypač naudingos mūsų organizmui. Buvo įrodyta, kad limoninas mažina cholesterino lygį ir širdies ligas. Dar daugiau, egzistuoja 11 įvairių limonoidų, kurie gali neleisti augti pieno liaukos vėžinėms ląstelėms. Buvo įrodyta, kad gydymas natūralia citrina 10000 kartų efektyvesnis nei tradicinė chemoterapija.
Naudingųjų medžiagų yra ne tik citrinų sultyse, bet ir žievėje. Naudodami citriną vandenyje, mes negauname visų galimų vitaminų. Vietoj to padarykite sau paslaugą ir užšaldykite citrinos griežinėlius – tai gali tiesiog išgelbėti jums gyvybę!
Pirmiausia, nuplaukite organines citrinas. Dėkite citrinas į šaldymo kamerą. Tokiu būdu citrinas galima laikyti kelių mėnesių bėgyje, kas leidžia turėti šviežių citrinų visiems atvejams.
Kai jūs pasiruošę naudojimui, tiesiog paimkite ir sutarkuokite su žieve. Štai ir viskas – dabar jūs  turėsite vandenį, kuris yra visiškai natūralus sveikam išoriniam naudojimui.
Šis metodas gali būti nukreiptas prieš bakterines ir grybelines infekcijas, parazitus ir kirmėles, o taip pat gali sumažinti arterinį spaudimą. Dar jis veikia kaip natūrali apsauga prieš depresiją!
Tuomet kai tradicinė chemoterapija žudo ne tik vėžines ląsteles, bet ir jūsų sveikas ląsteles, šis metodas nusitaiko tik į vėžines ląsteles, valydamas jūsų kūną be jokių pašalinių efektų.
Trumpiau tariant, nėra jokių priežasčių neužšaldyti jūsų citrinų! Jūs galite ne tik mėgautis skaniu maistu ir gardžiu vandeniu, bet ir jausitės sveiki, žinodami, kad natūraliai padedate užkirsti kelią pieno liaukų vėžiui, aukštam kraujo spaudimui, depresijai ir infekcijai. Tai gali paprasčiausiai išgelbėti jums gyvybę!

Kas nemėgsta Fainos Ranevskajos, tas tiesiog nepažįstamas su jos kūryba. Antros tokios stiprios, ryžtingos ir stulbinančios moters tiesiog neįmanoma rasti. Mes redakcijoje žavimės ugningu aktorės jumoru ir siūlome jos rinktines citatas. 1. Jei moteris sako…
Keltų horoskopas yra susijęs su gyvūnų pasauliu, todėl kitas galimas jo pavadinimas yra „gyvūnų ratas“. Keltai tikėjo, kad nėra ribos tarp žmogaus ir gamtos. Jų horoskope kiekvienas tarpsnis yra skirtas konkrečiam gyvūnui. Keltų horoskopo simbolikos…Kas nemėgsta Fainos Ranevskajos, tas tiesiog nepažįstamas su jos kūryba. Antros tokios stiprios, ryžtingos ir stulbinančios moters tiesiog neįmanoma rasti. Mes redakcijoje žavimės ugningu aktorės jumoru ir siūlome jos rinktines citatas. 1. Jei moteris sako…
Keltų horoskopas yra susijęs su gyvūnų pasauliu, todėl kitas galimas jo pavadinimas yra „gyvūnų ratas“. Keltai tikėjo, kad nėra ribos tarp žmogaus ir gamtos. Jų horoskope kiekvienas tarpsnis yra skirtas konkrečiam gyvūnui. Keltų horoskopo simbolikos…10,108  
Back to Top ↑