Vaikinas paspyrė kačiuką koja, bet šis net nesukniaukė
Nuo pat ryto Antano diena prasidėjo blogai. Viršininkas įsakė jam perrašyti ataskaitą iš naujo, po to dar aprėkė pavaldinį. O paskui vaikinas sužinojo, kad ir algos šiandien neišmokės.
Susikrimtęs jis nuspūdino namo, nesidairydamas į šalis. Net pakėlė palto apykaklę – nuo vėjo. Ir išvis nieko nenorėjo matyti. Jis galvojo tik apie stiprią kavą ir sofą, ant kurios norėjo išsitiesti, kad baigtų žiūrėti mėgstamą serialą.
Ir čia Antanas vos nepargriuvo. Pažvelgė po kojom – o ten…mažytis kačiukas. Nuo netikėto spyrio jis net necyptelėjo.
Jis buvo purvinas, apdraskytu kailiu, sulipusiomis akimis. Susirietė iš siaubo ir nejudėjo.
Antanas sustingo. Viešpatie, ką jis padarė! Ar mažylis dar gyvas? Pagalvojo, kad gatvėje, šaltame ore ant asfalto jam negalima likti.
Parsitempė rastinuką namo, iškart praplovė akytes. Ėmėsi naikinti blusas. Sulakstė iki veterinaro patikrinti katinėlio sveikatos. Pasirodė, kad problemų šioje srityje nėra.
Artimieji patarė Antanui duoti katytei Matildos vardą.
Poros savaičių bėgyje ji  nė per žingsnį nesitraukė nuo naujojo šeimininko. Visąlaik murkė, lyg dėkodama žmogui už išgelbėjimą.
Dabar jūs nepažinsite Matildos. Tai ne nelaimingas apdraskytas katinėlis, o grakšti, plastiška, pūkuota katytė. Mėgsta žaisti, laksto po kambarius, užšokdama ant kėdžių ir sofos.  O dar ant miegančio Antano lygiai 6 ryto. Todėl jis ir nevėluoja į darbą.
Paties vaikino gyvenimas irgi pasikeitė. Iš darbo jis iškart – namo. Juk ten jo laukia nesulaukia draugas, su kuriuo Antanas kartu žiūri filmus.

Kartą mergina vardu Kilina Terner ėjo su reikalais pro apleistą namą. Galiniame jo kieme ji pastebėjo keistą daiktą. Prie senos lovos gulėjo kažkoks vilnos kamuolys. Kilina nusprendė pažiūrėti, kas gi tai. Pasirodė, tai buvo šuo.…
Susipažinkite, tai Reidas, Reičel, Amanda ir Adalin! Reidas ir Reičel – vyras ir žmona, jų rankose – jų dukra, o Amanda – vyro sesuo. Pažiūrėjus į juos, galima pasakyti, kad jie niekuo neišsiskiria iš kitų…

Kartą mergina vardu Kilina Terner ėjo su reikalais pro apleistą namą. Galiniame jo kieme ji pastebėjo keistą daiktą. Prie senos lovos gulėjo kažkoks vilnos kamuolys. Kilina nusprendė pažiūrėti, kas gi tai. Pasirodė, tai buvo šuo.…
Susipažinkite, tai Reidas, Reičel, Amanda ir Adalin! Reidas ir Reičel – vyras ir žmona, jų rankose – jų dukra, o Amanda – vyro sesuo. Pažiūrėjus į juos, galima pasakyti, kad jie niekuo neišsiskiria iš kitų…3,145  
Back to Top ↑