Vanga: 4 Zodiako ženklams 2021 m. pajamos bus gausesnės, nei visada
Šie metai yra labai sunkūs. Kai kuriems žmonėms tai gali būti atskaitos taškas ir jau naujais metais jie galės pasiekti finansinę gerovę. Garsioji aiškiaregė Vanga perspėjo, kad 2020 metais žmonija patirs rimtų sukrėtimų. Ji įvardijo keturis Zodiako ženklus, kurių atstovai 2021 metais sugebės išspręsti finansines problemas.

Avinas

moterys, liepos, Vanga

Vienas iš pagrindinių finansinių laimingųjų kitais metais bus Avinas. Šis Zodiako ženklas pajus žvaigždžių palaikymą. Likimas išmes nemažai galimybių, jei ženklo atstovai išsikels sau tikslus. Vanga teigia, kad pavasarį Avinas pakils karjeros laiptais. Jie taip pat gali sužinoti apie įdomius būdus, kaip pasipelnyti iš savo draugų.

Vėžys

vėžys, svajoja, birželio, likimą

Vėžio ženklo atstovai turėtų išmėginti laimę lažybose jau metų pradžioje. Nuo pat pirmųjų dienų pas juos pradės plūsti materialiniai ištekliai. Galbūt jie gaus palikimą ar sudarys pelningų sandorių. Svarbu maksimaliai išnaudoti savo laiką.

Šaulys

šaulys, gegužės, moterys, Vanga

Moters paskelbtas įrašas tapo tikra sensacija. Tai įrodė, kokia stipri yra motinos meilė, ir kiek ji gali gali padaryti vardan savo vaiko gerovės. Sherry Clair yra berniuko, vardu Gabe, ir vyresnės mergaitės motina. Sūnus serga…
Sakoma, kad žmonės meilę pradeda vertinti tada, kai ją praranda. Tuomet pradedame galvoti, kiek daug dalykų galėjome pakeisti ir padaryti kitaip. Be to, vis susimąstome, kaip vertinome savo mylimąjį… Vyresnio amžiaus žmonės žino, kaip išlaikyti…Vanga savo prognozėse nepaminėjo jokių šio ženklo atstovų sukrėtimų. Finansinis stabilumas taip pat bus geras. Žiema nebus lengva, tačiau pavasaris bus puikus laikotarpis investicijoms. Vis dėlto Šaulys turėtų vengti politikos ir įtartinų praturtėjimo schemų.

Ožiaragis

Kiti metai bus geriausias laikotarpis per pastarąjį dešimtmetį. Ožiaragiai galės pagrįsti savo strategiją iki metų vidurio. Iki rudens, ženklo atstovai galės atsikvėpti ir pasimėgauti savo darbo vaisiais. Stabilios pajamos suteiks galimybių manevruoti, bus galima pelningai investuoti. Iki metų pabaigos Ožiaragiai galės sau leisti įsigyti naują butą ar automobilį.

Moters paskelbtas įrašas tapo tikra sensacija. Tai įrodė, kokia stipri yra motinos meilė, ir kiek ji gali gali padaryti vardan savo vaiko gerovės. Sherry Clair yra berniuko, vardu Gabe, ir vyresnės mergaitės motina. Sūnus serga…
Sakoma, kad žmonės meilę pradeda vertinti tada, kai ją praranda. Tuomet pradedame galvoti, kiek daug dalykų galėjome pakeisti ir padaryti kitaip. Be to, vis susimąstome, kaip vertinome savo mylimąjį… Vyresnio amžiaus žmonės žino, kaip išlaikyti…12,098  
Back to Top ↑