Vilkų gauja išgelbėjo moterį ir kūdikį
Gyvenimas Aliaskoje labai sudėtingas. Čia iškrenta labai daug kritulių, dažniausiai tai sniegas. Kartą nėščia 20-metė Merė pateko į padėtį be išeities. Ji pradėjo gimdyti užsnigtoje mašinoje, stebėtina, tačiau jai šiame nepaprastame reikale padėjo vilkų gauja, kuri šildė vaiką ir motiną po gimdymo.

Susidarė įspūdis, kad vilkai palaikė Merę jų gaujos dalimi, todėl pasirūpino moterimi ir naujagimiu. Vienas vilkas net padėjo gimdyme ir perkando virkštelę. Padėjo laikyti vaiką, kol moteris jį maitino. Saugojo tol, kol neatėjo pagalba.

Kartą, būdama jau paskutinį mėnesį nėščia, moteris pakeliui namo pateko į smarkią pūgą. Jos automobilis įstrigo pusnyje, todėl jai teko bandyti susistabdyti mašiną. Tačiau niekas nesustojo, ji jau pradėjo eiti pėsčiomis į miestą. Praėjus beveik kilometrą jai prasidėjo gimdymas.

Ji ėmė ieškoti vietos, kur būtų mažiau sniego, radusi ją nusilpusi  moteris pradėjo eiti ta kryptimi, bet greitai apalpo.

Jai pasirodė, kad prabuvo be sąmonės kelias minutes. Atmerkusi akis moteris pastebėjo, kad jos galva guli ant tikro vilko nugaros. Likusi gauja, kurioje buvo apie devynis vilkus, apsupo Merę, bandydama apsaugoti nuo vėtros.

Po kurio laiko Merė pagimdė vaiką, vilkai ėmė rūpintis. Aplaižė mažylį, vienas jų pergraužė virkštelę, likusieji toliau šildė žmones. Vilkai prilaikė vaiką, kai moteris bandė jį pamaitinti.

Merės pažįstami pamatė mašiną ant kelio ir suprato, kad moteriai gresia pavojus. Tuoj pat pradėjo paieškas. Netoliese pamatę gaują labai išsigando. Net pradėjo šaudyti, tačiau gyvūnai spėjo išsilakstyti, bet toliau stebėjo mamą su mažyliu.

Merė buvo labai dėkinga gyvūnams ir buvo įsitikinusi, kad gauja jos nepamirš. Ji žada grįžti į tą vietą po kurio laiko.

Miškininkai ir medžiotojai atkalbinėja moterį nuo šio žingsnio. Maža kas gali nutikti, gyvūnai juk laukiniai. Bet Merė nori susitikti su savo gelbėtojais.

Jeigu nebūtų buvę pažįstamų, kurie pamatė šį neįprastą paveikslą, moterimi niekas nebūtų patikėjęs.

Tai jums tikrai patiks!

Jautis Tai patikimas, atsidavęs ir stabilus žmogus. Jautis nemėgsta staigių permainų ir jis dažniausiai prisirišęs prie vieno partnerio iki galo. Jaučiui patinka būti apsuptam meile ir turėti bendrus interesus ir prioritetus su artimaisiais. Jo pagrindinė…
Tokiems tėvams kitaip ir negalėjo nutikti. Mergytės dvynės Lija Rouz ir Ava Mari gimė 2010 metų liepos 7 dieną Kalifornijoje, rašo Little Things. Jų atėjimo į šį pasaulį nekantriai laukė mama Džekė,jos vyras ir vyresnysis…

Jautis Tai patikimas, atsidavęs ir stabilus žmogus. Jautis nemėgsta staigių permainų ir jis dažniausiai prisirišęs prie vieno partnerio iki galo. Jaučiui patinka būti apsuptam meile ir turėti bendrus interesus ir prioritetus su artimaisiais. Jo pagrindinė…
Tokiems tėvams kitaip ir negalėjo nutikti. Mergytės dvynės Lija Rouz ir Ava Mari gimė 2010 metų liepos 7 dieną Kalifornijoje, rašo Little Things. Jų atėjimo į šį pasaulį nekantriai laukė mama Džekė,jos vyras ir vyresnysis…8,380  
Back to Top ↑