Vokiečių kardiologai žino, kad geriausia arterijų valymo priemonė yra jūsų virtuvėje
100 % natūralus produktas!

Jūsų kraujo spaudimas – puikus bendros sveikatos būklės barometras. Jei spaudimas yra aukštas, tai reiškia, kad jūs nuolat perkraunate širdį, ir ji priversta dirbti padidintu apkrovimu.

Tai pavojinga, nes gali sukelti širdies priepuolį, cerebralinę trombozę ar net inkstų nepakankamumą.  Todėl stebėti spaudimą – ypač po 35 metų – labai svarbu!

Laimei, yra tūkstantmetis vokiečių receptas normaliam spaudimui palaikyti. Receptą sudaro trys galingi komponentai:

Citrina.

Be joje esančio vitamino C, citrina puiki tuo, kad turi šarminių savybių. Ji padeda reguliuoti organizmo rūgščių ir šarmų balansą (pH), o tai, savo ruoštu, turi didelę reikšmę kraujo spaudimui.

Česnakas.

Pagal naujų tyrimų rezultatus, kuriuos atliko Adelainos universiteto mokslininkai (Australija), česnakas padeda sumažinti kraujo spaudimą.

„Daugelis žmonių, vartojančių vaistus nuo kraujo spaudimo, nejaučia palengvėjimo. Kai mes tokiems pacientams paskyrėme papildus su česnaku, jų kraujo spaudimas sumažėjo. Taigi, česnakas gali būti puikiu priedu, gydant aukštą kraujo spaudimą,“ – pasakoja tyrimų vadovė gydytoja Karina Reid.

Chalva – viešnia iš rytų, viena iš pirmųjų patiekalų, patekusi ant rusų stalo. Tuo tarpu, kai užjūrio svečiai dar tik pasakojo apie bachlavą, lukumą ir nugą, chalva jau puikavosi stiklinėse vazelėse ant stalų.   Žinoma,…
1997 metais pasaulis sužinojo, kad amerikiečių šeimoje Makkogei gimė septynetas. Iškart! Ir jie visi išgyveno, rašo Enterate De Algo. Tai buvo tikras medicinos stebuklas. Kaip tai išėjo? Makkogei šeima jau turėjo dukrytę. Po jos gimimo…Imbieras.

Imbieras sumažina „blogo“ cholesterolio lygį kraujyje. Be to, jis turi tokį patį poveikį žmogaus kraujui, kaip ir acetilo rūgštis: ją vartojant, kraujas skystėja. Tuo pačiu metu kraujas greičiau bėga per kraujagysles, o širdies apkrova sumažėja.

Čia pateikiame stebuklingos priemonės receptą.

Jums reikės:

  • 4 citrinų;
  • 4 česnako skilt.;
  • 1,5 v. š. imbiero miltelių;
  • 2 l vandens.

Paruošimas:

  • Nuplauti visas sudedamos dalis.
  • Supjaustyti citriną smulkiomis skiltelėmis, nulupti česnakus ir imbierą.
  • Viską susmulkinti smulkintuvu.
  • Gautą masę sudėti į metalinį indą ir užpilti 2 l vandens.
  • Pastatyti ant ugnies ir kaitinti iki masė užvirs, nuolat maišyti.
  • Atvėsinti, nukošti ir išpilstyti į tam tikrą tarą. Laikyti šaldytuve.

Kiekvieną rytą išgerti šio gėrimo vieną stiklinę ant tuščio skrandžio ir kiekvieną vakarą likus 2 valandoms iki miego. Prieš vartojant, suplakti.

Nesijaudinkite: citrina ir imbieras neutralizuoja česnako kvapą gėrimo paruošimo metu!

Tai padės jums išsaugoti sveiką širdį iki gilios senatvės!

Chalva – viešnia iš rytų, viena iš pirmųjų patiekalų, patekusi ant rusų stalo. Tuo tarpu, kai užjūrio svečiai dar tik pasakojo apie bachlavą, lukumą ir nugą, chalva jau puikavosi stiklinėse vazelėse ant stalų.   Žinoma,…
1997 metais pasaulis sužinojo, kad amerikiečių šeimoje Makkogei gimė septynetas. Iškart! Ir jie visi išgyveno, rašo Enterate De Algo. Tai buvo tikras medicinos stebuklas. Kaip tai išėjo? Makkogei šeima jau turėjo dukrytę. Po jos gimimo…8,619  
Back to Top ↑