Vokietijos liaudies medicina: senas receptas kraujagyslių valymui
Amžius ir neteisinga mityba pasiima savo. Su laiku kraujagyslės susidėvi, tampa mažiau elastingos, vidinės sienelės apauga nereikalingu cholesteroliu, kraujagyslės praeinamumas žymiai sumažėja.

Pablogėja visų organų ir sistemų aprūpinimas krauju. Ypatingai nuo to kenčia smegenys, žmogus pradeda skųstis aukštu kraujospūdžiu. Rezultatas – insultai, infarktai ir daugybė chroniškų susirgimų.

Norint išvalyti kraujagysles, pakanka įsigyti vieną iš populiarių vaistinių preparatų. Viena tik blogai – jie turi daug šalutinių efektų, blogai veikia kepenis ir inkstus.

Todėl geriausia – naudoti liaudies medicinos receptus.

Šiandien papasakosim apie vieną labai efektyvią kraujagyslių valymo priemonę, kilusią iš Vokietijos.

Šio vaisto sudėtis yra tik iš natūralių produktų, o naudą jis duoda didžiulę. Ir ne tik kraujagyslėms.

 Vaisto pagaminimui jums prireiks:

  • 4 citrinų;
  • Nedidelio gabalėlio imbiero;
  • 2 litrų vandens;
  • 4-5 česnako skiltelių;
  • 2 valgomųjų šaukštų medaus.

Gaminimas:

Citrinas gerai nuplaukite, apliekite verdančiu vandeniu, kad panaikintumėt vaškinę plėvelę.

Supjaustykite plonytėm riekelėm, arba sumalkite mėsmale kartu su odele.

Nuvalykite imbierą ir česnaką susmulkinkite blenderiu arba sumalkite mėsmale.

Citrinas sudėkite į trilitrinį stiklainį arba į tris 1 l stiklainius.

Užvirinkite 2 l vandens ir leiskite jam ataušti iki 60 laipsnių. Sudėkite česnaką, imbierą ir medų į vandenį. Viską gerai išmaišykite ir iškart pilkite į stiklainius su citrinomis.

Po 2 valandų vaistai pagaminti.

Vartojimas.

Vaistą gerkite kasdien ant tuščio skrandžio, išgerkite po 100 ml užpilo rytą ir vakare. Gydymo kursas – 3 savaitės. Po to savaitę negerkite  vaisto, toliau gerkite vaistą dar 4 savaites, bet jau 1 kartą, rytą arba vakare.

Rezultatą pajausite po 10-14 dienų. Laikykite vaistą šaldytuve, prieš vartojimą šiek tiek pašildykite vandens vonelėje.

Būtinai išsisaugokite šį naudingą receptą, jums jo tikrai prireiks.

Mes įpratome, kad dvyniai – tai praktiškai identiški žmonės. Tačiau šiuo atveju vaikai, gimę kelių minučių skirtumu, kardinaliai skiriasi vienas nuo kito! Viena anglų šeimų laukė dvynių, bet kai jie gimė – mama su tėčiu…
Žiūrint į šias pilis pasidaro aišku, kodėl kažkada dėl jų buvo kaunamasi Hluboka pilis virš Vltavos, Čekija Mon-Sen-Mišel, Prancūzija Hohenwerfen pilis, Austrija Oberhofen pilis Šveicarijoje Hohenzoller pilis, Vokietija Pilis-rūmai Pena, Portugalija Noišvanštein (Neuschwanstein) pilis Vokietijoje…Mes įpratome, kad dvyniai – tai praktiškai identiški žmonės. Tačiau šiuo atveju vaikai, gimę kelių minučių skirtumu, kardinaliai skiriasi vienas nuo kito! Viena anglų šeimų laukė dvynių, bet kai jie gimė – mama su tėčiu…
Žiūrint į šias pilis pasidaro aišku, kodėl kažkada dėl jų buvo kaunamasi Hluboka pilis virš Vltavos, Čekija Mon-Sen-Mišel, Prancūzija Hohenwerfen pilis, Austrija Oberhofen pilis Šveicarijoje Hohenzoller pilis, Vokietija Pilis-rūmai Pena, Portugalija Noišvanštein (Neuschwanstein) pilis Vokietijoje…7,103  
Back to Top ↑