Vyras metų metais sodino gėles savo apakusiai žmonai, kad ji galėtų mėgautis jų kvapu
Kiekvieną pavasarį japonų žurnalistai suvažiuoja prie Kuroki namų, kad pamatytų didingą žeme nusidriekusį kilimą iš rausvų gėlių.

86 metų Tosijuki augino šias gėles 20 metų bėgyje. Jo 76 metų žmona Jasuko kiekvieną lankytoją pasitinka su šypsena. Sužavėti svečiai nustemba sužinoję, kad Jasuko niekada nematė savo sodo.

Šios šeimos istorija tiesiog stulbinanti!
Sutuoktiniai Kuroki susituokė 1956 m. Santuoka buvo iš išskaičiavimo, ne iš meilės, tačiau jaunavedžiai greitai suprato, kad skirti vienas kitam.

Iš pradžių sutuoktiniai užsiėmė ūkininkavimu, sunkiai apmokėdami sąskaitas – pajamos kartais buvo mažos. Tačiau dėka pozityvaus nusiteikimo Kuroki namai visada buvo pilni džiaugsmo ir juoko.

Po to, kai šeimoje gimė trys vaikai, Jasuko ir Tosijuki nusprendė užsiimti pienininkyste. Kasdien sutuoktiniams tekdavo keltis antrą valandą nakties, kad išvalytų tvartą ir pašertų karves. Jasuko ir Tosijuki 20 metų bėgyje pavyko ne tik išvystyti ūkį, bet ir užauginti tris vaikus.

Po 30 bendro gyvenimo metų Tosijuki ir Jasuko galiausiai atsirado daugiau laisvo laiko. Kartu jie svajojo apvažiuoti visą Japoniją. Tosijuki kasmet taupė pinigus ir žadėjo žmonai išpildyti šią svajonę, bet negalėjo išpildyti pažado.
Kartą Jasuko pasiskundė vyrui savo akimis – viskas tapo lyg drumzlina. Vyras nedelsiant nuvedė žmoną į ligoninę, kur jiems pasakė, kad nieko baisaus nėra. Po savaitės Jasuko apako.

Gydytojai sako, kad tai diabeto pasekmė. Moteris liko gilioje neviltyje – juk jai buvo vos 52 metai!
Kartą pavasarį, praėjus metams po to, kai Jasuko apako, Tosijuki pastebėjo sode žmones , kurie su neslepiama nuostaba apžiūrinėjo rausvas šibazakuros gėles, kurias jis pasodino praeitą pavasarį. Į galvą atėjo mintis: kodėl gi nepasodinus dar daugiau gėlių? Jei Jasuko nenori eiti į žmones, kodėl gi neatvedus žmonių pas ją?

Du metai Tosijuki išėjo tam, kad paruoštų sklypą gėlėms. Vasarą jis rovė piktžoles, rudenį – tręšė dirvą. Greitai pastangos davė savo vaisių.

Visai ne tai,ką jūs manote! 1. Verkimas – gero žmogaus ir gero draugo požymis. Sunkiais momentais kas nors gali paverkti ant jūsų peties, o jūs galite paverkti įsikniaubęs jam į krūtinę. Pakanka apsiašaroti, išleisti iš…
ABBA – ne šiaip muzikos grupė iš 70-ųjų, tai visa epocha ir muzika, su kuria išaugo ne viena karta. Fantastiškasis ABBA ketvertukas, įsiveržęs į popkultūros pasaulį ant įvairiaspalvės hipių bangos, taip ir pasiliko milijonų fanų…Per dešimt metų apie Kuroki sodą sužinojo visa šalis. Vis daugiau ir daugiau žmonių troško pamatyti rausvų gėlių kilimą. Jasuko visada pati pasitiko svečius, stovėjo minios centre, kalbėjo su visais.

Šiandien jau 3000 kvadratinių metrų gėlių kilimo juosia Kuroki namą. Žydėjimo sezonu per kiekvienas išeigines sutuoktiniai priima pas save 3000-5000 lankytojų.

Jasuko laiminga: nors ji negali matyti gėlių, ji dievina jų aromatą!Visai ne tai,ką jūs manote! 1. Verkimas – gero žmogaus ir gero draugo požymis. Sunkiais momentais kas nors gali paverkti ant jūsų peties, o jūs galite paverkti įsikniaubęs jam į krūtinę. Pakanka apsiašaroti, išleisti iš…
ABBA – ne šiaip muzikos grupė iš 70-ųjų, tai visa epocha ir muzika, su kuria išaugo ne viena karta. Fantastiškasis ABBA ketvertukas, įsiveržęs į popkultūros pasaulį ant įvairiaspalvės hipių bangos, taip ir pasiliko milijonų fanų…1,743  
Back to Top ↑