Vyras pradėjo statyti namą iš šiukšlių, visi laikė jį nenormaliu…Po 12 mėnesių jis apstulbino pasaulį!
Daugelis žmonių susimąsto apie gyvenimą ant jūros kranto – smėlis, šiltas vanduo, jūros ošimas, saulėtos dienos. Robertas Bezo, išeivis iš Kanados ir buvęs verslininkas, visada svajojo apie gyvenimą Panamoje. Bet atvykęs į pažadėtąją žemę, jis pamatė, kad visa pakrantė nusėta plastikiniais buteliais. Tokią šiukšlių krūvą teks kuopti savaitėmis.
Bezo ilgai mąstė apie problemos sprendimą, ir čia jam į galvą atėjo grandiozinė idėja! Ji sukūrė planą pastatyti visą kaimą, kurio namai bus sudaryti iš  butelių.
Vietiniams gyventojams labai patiko entuziasto idėja, kadangi jiems smarkiai įkyrėjo nesuskaičiuojamos plastiko krūvos. Vienas po kito atsirado originalūs namukai, kurie niekuo nenusileidžia įprastiems. Priešingai, juose gana vėsu, kas labai svarbu Panamos gyventojams.
Kaip vyksta namo statybos procesas? Į vielos tinklus dedami buteliai, paskui jie montuojami į plieninį namo karkasą. Kai karkasas ir sienos gatavos, darbininkai juos tinkuoja cementu, kad sukurtų visiems įprastų namų iliuziją. Projekto kūrėjas tvirtina, kad konstrukcija gali atlaikyti žemės drebėjimą.
Kiekvienas toks namelis, priklausomai nuo dydžio, talpina nuo 15 iki 30 tūkstančių plastikinių butelių. Maždaug tokį butelių kiekį sunaudoja vienas statistinis žmogus per 80 metų. Sutik, vyriškis gerai pasirūpino aplinka.
Kaimelio plotas užima 33 ha, ten yra beveik 100 namų. Be jaukių būstų, Robertas planuoja pastatyti parduotuvę ir net saloną užsiėmimams joga.

Žmonės jau senovėje pastebėjo, kad kai kurios gėlės gerina atmosferą namuose, sukuria jaukumą, o kitos atvirkščiai – neigiamai atsiliepia energetikai. Taigi, 10 augalų, kurie atneš sėkmę į namus: 10 vieta: Anturis Anturis palankiai veikia stipriąją…
Kas nemėgsta Fainos Ranevskajos, tas tiesiog nepažįstamas su jos kūryba. Antros tokios stiprios, ryžtingos ir stulbinančios moters tiesiog neįmanoma rasti. Mes redakcijoje žavimės ugningu aktorės jumoru ir siūlome jos rinktines citatas. 1. Jei moteris sako…

Žmonės jau senovėje pastebėjo, kad kai kurios gėlės gerina atmosferą namuose, sukuria jaukumą, o kitos atvirkščiai – neigiamai atsiliepia energetikai. Taigi, 10 augalų, kurie atneš sėkmę į namus: 10 vieta: Anturis Anturis palankiai veikia stipriąją…
Kas nemėgsta Fainos Ranevskajos, tas tiesiog nepažįstamas su jos kūryba. Antros tokios stiprios, ryžtingos ir stulbinančios moters tiesiog neįmanoma rasti. Mes redakcijoje žavimės ugningu aktorės jumoru ir siūlome jos rinktines citatas. 1. Jei moteris sako…6,517  
Back to Top ↑