Vyras rado kieme du mažus kiaušinius ir nusprendė duoti paukšteliams šansą naujam gyvenimui
Vyras negalėjo patikėt, kad iš tokių mažų kiaušinių tikrai gali kas nors išsiristi, bet greitai pamatė, kaip į pasaulį ateina pirmasis jauniklis. Tai vienas mažiausių paukščių pasaulyje.

Šio video autorius – vyriškis, kurio vieną dieną paprašė pasirūpinti dviem mažais pamestais paukšteliais, kurie tuoj tuoj išsiris iš miniatiūrinių kiaušinių.

Vyras negalėjo patikėti, kad iš tokių mažų kiaušinių tikrai gali kas nors išsiristi , bet greitai pamatė , kaip į pasaulį ateina pirmasis jauniklis. Tai vienas mažiausių paukščių pasaulyje.

Video autorius prisipažįsta, kad prižiūrėti paukščiukus buvo labai problemiška, juk jie mažyčiai. Pirmąsias dienas po jų gimimo juo teko maitinti po 80 kartų per dieną!

Bet šiam vaikinui viskas pavyko. Savo meilės ir rūpesčio pagalba jis sugebėjo išslaugyti ir išauginti šiuos mažylius. Pažiūrėkite, kokie gi jie mažulyčiai.

Gamta nenustoja mūsų stebinti, atskleisdama vis naujus ir naujus šedevrus. Ir netgi ten, kur atrodo, viskas seniai išnagrinėta ir įprasta akiai, yra vietos siurprizams. Vargu ar jūs galvojote, kad jus gali nustebinti paprasta katė, o…
Istorijos apie ištikimus gyvūnus visada nuostabios ir gražios. Jie pasiruošę laukti ir ieškoti savo šeimininkų, nepaisydami alkio ir nepriteklių. Jie sugeba apsaugoti, perspėti apie artėjantį pavojų ir nuraminti sunkią valandą. Ir net kai patyrę gydytojai…Tikimės, jums patiks šis įrašas. Bet pradžiai tiesiog pasakykite mums į akis, ar jūs galėtumėte prisiimti sau tokį didžiulį krūvį?Gamta nenustoja mūsų stebinti, atskleisdama vis naujus ir naujus šedevrus. Ir netgi ten, kur atrodo, viskas seniai išnagrinėta ir įprasta akiai, yra vietos siurprizams. Vargu ar jūs galvojote, kad jus gali nustebinti paprasta katė, o…
Istorijos apie ištikimus gyvūnus visada nuostabios ir gražios. Jie pasiruošę laukti ir ieškoti savo šeimininkų, nepaisydami alkio ir nepriteklių. Jie sugeba apsaugoti, perspėti apie artėjantį pavojų ir nuraminti sunkią valandą. Ir net kai patyrę gydytojai…6,644  
Back to Top ↑