Vyras šešias valandas stovėjo lėktuve, kad žmona galėtų miegoti
Vienas amerikietis, kurio vardas – Courtney Lee Johnson, paviešino internete mėgėjišką nuotrauką.
Kadre matoma, kad lėktuve vyras stovi prie krėslų, ant kurių miega moteris. Visas 6 skrydžio valandas jis prastovėjo ant kojų, taip leisdamas žmonai išsimiegoti.
Kadro autorius vyrą pavadino didvyriu ir žavėjosi jo atsidavimu žmonai.
Daugelis naudotojų su tokia nuomone sutiko. Kai kas rašė, kad pats tiek išstovėti negalėtų, net jei ir norėtų. Kiti pažymėjo, kad jėgų tokiam žygdarbiui gali suteikti tik didelė meilė.

Tačiau ne visi žavėjosi vyro poelgiu. Daugumą sutrikdė egoistiška moters, kuri leido vyrui visą ilgą skrydį prastovėti ir nesumerkti akių, pozicija.
Savo komentaruose vartotojai siūlė įvairius būdus, kad vyras nesikankintų ir galėtų sėdėti krėsle, o žmona, padėjusi galvą jam ant kelių, šalia miegotų. Arba kaip nors ant jo prigultų.
Dauguma, neslėpdami pasipiktinimo, rašė, kaip žmona galėjo taip ramiai miegoti, žinodama, kad vyrui taip sunku? Jie norėjo, kad tvirtas ir atsidavęs vyras gautų nors gerą atlygį už savo pasiaukojimą.
O ši miegančioji dama greičiausia nusimins perskaičiusi daugybę neigiamų atsiliepimų prie šio įrašo.
Vėlyvą naktį į mūsų duris pasibeldė. Aš dar nemiegojau ir nuėjau atidaryti. Lauke nieko nebuvo. Aš pamaniau, kad kažkas taip pajuokavo, bet prieš uždarydama duris pastebėjau kažkokią dėžę ant slenksčio. Atidariusi ją aš apstulbau –…
Atrodytų, ir kodėl gi paprastas balkonas gali nervinti aplinkinius. Kabo sau…nepatogumų nekelia, bendro vaizdo negadina. Taip ir būtų daugeliu atvejų, tačiau mūsų aplinkoje galima sutikti tokį kiekį įvairių balkonų, kurie ne tik nervina, bet tiesiog…Vėlyvą naktį į mūsų duris pasibeldė. Aš dar nemiegojau ir nuėjau atidaryti. Lauke nieko nebuvo. Aš pamaniau, kad kažkas taip pajuokavo, bet prieš uždarydama duris pastebėjau kažkokią dėžę ant slenksčio. Atidariusi ją aš apstulbau –…
Atrodytų, ir kodėl gi paprastas balkonas gali nervinti aplinkinius. Kabo sau…nepatogumų nekelia, bendro vaizdo negadina. Taip ir būtų daugeliu atvejų, tačiau mūsų aplinkoje galima sutikti tokį kiekį įvairių balkonų, kurie ne tik nervina, bet tiesiog…1,660  
Back to Top ↑