Vyras stengėsi nustebinti mylimąją ir pavertė seną konteinerį jaukiu namu
Vienas amerikietis nusprendė nustebinti savo sutuoktinę. Ir jam tai pavyko. Jis pastatė jai originalų namą. Iš išorės – paprastas geležinis transportavimo konteineris. O iš tiesų – prabangus būstas su didingu interjeru.
Vyriškis viską padarė pats. Į pagalbą pasikvietė tik savo išradingumą, miklumą ir išmonę. Dabar šis namelis primena pasaką tikrovėje. O ir pastebimas jis iš karto, kadangi nudažytas ryškia raudona spalva.
Šis būstas – gera iliustracija to, kaip šiandien populiarus ekologiškas būstas. Daugelis norėtų gyventi name, kuris ekonomiškas ir saugus, neteršia aplinkos, taupo elektros energiją ir gamtos išteklius.
Protingas sprendimas
Kadangi nepaprastas namukas pastatytas konteinerio pagrindu, jame tik vienas kambarys. Jis yra virtuvė ir valgomasis, svetainė ir miegamasis. Tačiau kambarys apstatytas visu, kas būtina.
Į namą įeini per dideles įstiklintas prancūziškas duris. Kiekvienoje namo vietoje yra nedidelis langelis. Dėka gausios šviesos patalpa atrodo erdvi.
Buitinė technika – po ranka
Nedideliame name yra viskas, ko reikia gyvenimui. Ir baldai, ir buitinė technika. Netgi dvi terasos, kurias taip pat sugalvojo ir padarė rūpestingas vyras. Viena – tiesiai prieš namą, kita – ant stogo. Ten veda mediniai laiptai.
Tarp kitko, viršutinė terasa – maloni vietelė poilsiui po darbo dienos arba romantiškiems vakarams, susitikimams su giminaičiais, draugais.
Visi baldai ir technika paslėpti. Jų nesimato. Tai dvigulė lova, kuri yra miegamajame. Svetainėje – sofa, stalas, televizorius ir lempa.
Virtuvė – pati paprasčiausia. Joje yra šaldytuvas, viryklė ir orkaitė, kriauklė ir kita. Spintose – indai, produktai. Nuostabu, kaip tokiame mažame name atsirado daug vietos visa kas būtina laikymui: nuo avalynės iki skalbimo mašinos.
Nepamiršo šeimininkas ir vonios kambario. Jame dušo kabina, tualetas, kriauklė ir veidrodis. Sanmazgas atskirtas durimis.
Patalpos šildymas – elektros pagrindu. Tai ekonomiška, kadangi greitai sušildo visą namą.

Britė Džema Holdvey yra laiminga keturių šunų šeimininkė. Tačiau čia jos augintinių sąrašas nesibaigia. Jos namuose gyvena laputė Viksi. Praeitais metais merginos tėvas tvarte aptiko 5 nesuprantamos kilmės jauniklius. Vyras suprato, kad tai buvo ne…
Portugalų dailininkas Serchio Odeit garsėja tuo, kad kuria nuostabius 3D grafičius. Ant neišraiškingų sienų atsiranda paukščiai, milžiniški vabzdžiai, vorai, kuriuos pamatę pirmą kartą galite gauti mini infarktą, nes jie atrodo neįtikėtinai realistiški. Dailininko instagramą stebi…Britė Džema Holdvey yra laiminga keturių šunų šeimininkė. Tačiau čia jos augintinių sąrašas nesibaigia. Jos namuose gyvena laputė Viksi. Praeitais metais merginos tėvas tvarte aptiko 5 nesuprantamos kilmės jauniklius. Vyras suprato, kad tai buvo ne…
Portugalų dailininkas Serchio Odeit garsėja tuo, kad kuria nuostabius 3D grafičius. Ant neišraiškingų sienų atsiranda paukščiai, milžiniški vabzdžiai, vorai, kuriuos pamatę pirmą kartą galite gauti mini infarktą, nes jie atrodo neįtikėtinai realistiški. Dailininko instagramą stebi…3,350  
Back to Top ↑