Vyras vartė žmonos nuotraukų albumą, tačiau staiga viena nuotrauka privertė išsižioti
Ši istorija privers permąstyti apie meilę iš pirmo žvilgsnio ir įrodys, kad kartais atsitiktinumai nėra jau tokie atsitiktiniai. Jei netoliese guli senas albumas, nepatingėkite peržiūrėti senas nuotraukas ir galbūt pamatysite anksčiau nepastebėtų dalykų!

Rasta nuotrauka žmonos albume

Ponas Ye ir ponia Xue 2000 metais lankėsi “Gegužės 4-osios“ aikštėje Čingdao mieste, Kinijoje. Tuo metu jie net nebuvo pažįstami, tačiau abu buvo nufotografuoti pozuojantys prieš raudoną skulptūrą.

Jų keliai nesusikirto iki 2011 metų, kai pora ir vėl susitiko, bei pamilo vienas kitą. Jie susituokė ir dabar augina dvynes dukras.

Kiekviena mergina svajoja švytėti per išleistuves su savo svajonių suknele. Deja, bet ne visi turi galimybių įsigyti tokias sukneles. Amerikietė Adrianna Rust taip pat svajojo apie tobulą suknelę, tačiau negalėjo jos įpirkti. Laimei, kad šalia…
Žmonių gyvenimo kelias yra panašus. Pradžioje turime pabaigti mokyklą, vėliau universitetą, įgyti darbo patirties ir uždirbti kuo daugiau pinigų. Daugelis mūsų galvoja, kad būtent pinigai ir atneš didžiausią laimę. Problema yra tai, kad jų siekdami…2018 m. kovą vyras žiūrėjo žmonos šeimos albumą, norėdamas pamatyti, į kurį iš tėvų panašiausios jų dukros. Vyras liko be žado, kai pamatė žmoną pozuojančią “Gegužės 4-osios“ aikštėje, nes nuotraukos fone pastebėjo save. “Kai aš pamačiau nuotrauką, likau labai nustebintas ir per visą kūną perėjo šiurpuliukai“ – sako Ye.

Kol ponia Xue šypsosi priekyje esančiam fotoaparatui, už jos matyti jaunas vyras, kuris pozuoja kitai nuotraukai. Abu paaugliai net nenutuokė, kad ateityje jie bus vyras ir žmona.

Nei vyras, nei žmona nėra kilę iš Čingdao miesto. Xue tuo metu lankė mamą, kuri gydėsi po operacijos. Dar didesnis sutapimas, kad Ye tą dieną lankėsi tik “Gegužės 4-osios“ aikštėje. Jis pakeitė mamą ekskursijoje, kuri tą dieną susirgo.

Dabar pora šią aišktę laiko ypatinga vieta. “Kai vaikai bus vyresni, vėl atvyksime į Čingdao ir padarysime bendrą šeimos nuotrauką“ – sakė vyras. Nuotraukos paplito socialiniuose tinkluose, o internautai vieningai teigė, kad šiai porai lemta būti kartu. Kai kurie net juokavo, kad peržiūrės savo atostogų nuotraukas, tikėdamiesi fone surasti savo gyvenimo meilę.

Kiekviena mergina svajoja švytėti per išleistuves su savo svajonių suknele. Deja, bet ne visi turi galimybių įsigyti tokias sukneles. Amerikietė Adrianna Rust taip pat svajojo apie tobulą suknelę, tačiau negalėjo jos įpirkti. Laimei, kad šalia…
Žmonių gyvenimo kelias yra panašus. Pradžioje turime pabaigti mokyklą, vėliau universitetą, įgyti darbo patirties ir uždirbti kuo daugiau pinigų. Daugelis mūsų galvoja, kad būtent pinigai ir atneš didžiausią laimę. Problema yra tai, kad jų siekdami…4,998  
Back to Top ↑