Vyriškis pastebėjo 5 keistus mažylius savo tvarte. Jie buvo panašūs į kačiukus, bet pasirodė, kad tai ne jie
Britė Džema Holdvey yra laiminga keturių šunų šeimininkė. Tačiau čia jos augintinių sąrašas nesibaigia. Jos namuose gyvena laputė Viksi.
Praeitais metais merginos tėvas tvarte aptiko 5 nesuprantamos kilmės jauniklius. Vyras suprato, kad tai buvo ne kačiukai. Iš išorės jie buvo panašūs į mažus lapiukus, kuriems sukako daugiausia pora dienų. Iš visko sprendžiant, gyvūnai liko be mamos, bet dėl visa ko buvo nuspręsta neliesti jauniklių tam atvejui, jei ji visgi grįš jų.
Sekančią dieną tapo aišku, kad mažyliams skubiai reikia pagalbos, kitaip jiems gresia bado mirtis. Džema ruošėsi nuvežti lapiukus į specialią prieglaudą. Ten jais rūpintųsi profesionalūs veterinarai, kurie galiausiai išleistų paaugusias lapes į laisvę. Bet jos planui nebuvo lemta išsipildyti.
Kai po kelių dienų vienas jauniklis atmerkė akis, jis priėmė merginą už tikrą mamą. Lapiukas iškart prisirišo prie savo gelbėtojos, ir šis jausmas buvo abipusis. Džema nusprendė, kad jis taps jos šeimos nariu.
Lapės turi ypatingą charakterio bruožą: jos iškart įsimena pamatyta ir stengiasi kartoti kitų žvėrių ir žmonių, su kuriais sąveikauja,  elgseną. Likusius mažylius visgi išsiuntė į prieglaudą, kur juos stebėjo specialistai. Lapiuką vardu Viksi paliko gyventi su Džema ir jos antrąja puse Danu. Neįprastas žvėrelis susidraugavo su keturiais šunimis, gyvenusiais su pora, ir ėmė perimti jų įpročius.
Viksi atsisakė savo mėsos ir su malonumu ėdė šunų pašarą. Labiausiai lapiukas mėgsta miegoti minkštoje lovelėje po sofa.  Jis dažnai vaikštinėja galiniame namo kieme ir visada grįžta atgal. Galbūt ateityje šeimininkė pripratins jį prie pavadėlio.
Nepaisant to, kad laputė gerai apsiprato namų sąlygomis, rūpestinga Džema nepataria kitiems  laikyti namie  laukinių žvėrių. Juk jiems žymiai komfortiškiau gamtoje. O jos situacija yra išimtis ir tvirtos meilės tarp žmogaus ir gyvūno pavyzdys.
Nors stereotipai ir nelabai naudingas dalykas, bet kai kalbam apie įvairias pasaulio šalis, galvoje iškyla būtent jie. Klevų sirupas, briedžiai, ledo ritulys ir daug daug sniego – atspėjote, kas tai? Tikrai taip, tai Kanada –…
Vienas amerikietis nusprendė nustebinti savo sutuoktinę. Ir jam tai pavyko. Jis pastatė jai originalų namą. Iš išorės – paprastas geležinis transportavimo konteineris. O iš tiesų – prabangus būstas su didingu interjeru. Vyriškis viską padarė pats.…
Nors stereotipai ir nelabai naudingas dalykas, bet kai kalbam apie įvairias pasaulio šalis, galvoje iškyla būtent jie. Klevų sirupas, briedžiai, ledo ritulys ir daug daug sniego – atspėjote, kas tai? Tikrai taip, tai Kanada –…
Vienas amerikietis nusprendė nustebinti savo sutuoktinę. Ir jam tai pavyko. Jis pastatė jai originalų namą. Iš išorės – paprastas geležinis transportavimo konteineris. O iš tiesų – prabangus būstas su didingu interjeru. Vyriškis viską padarė pats.…4,880  
Back to Top ↑