10 keistų vokiečių įpročių, kuriuos galima pavadinti netgi labai teisingais
Kai kurie kitų tautų įpročiai gali mums pasirodyti iš pirmo žvilgsnio keisti. Tačiau atidžiau išnagrinėjus šį klausimą galima suprasti, kad jie visai teisingi.

Požiūris į šunis

Vokietijoje labai geras požiūris į šunis. Juos čia myli ir leidžia su šeimininkais eiti į restoranus, parduotuves ir net muziejus. Jei viršininkas ir kolegos ne prieš, tai galima ir į darbą ateiti su augintiniu. Yra dienos, kai galima juos pasiimti su savimi į vaikų darželį ar senelių namus.

Dalijimasis maistu

Internete kai kurie restoranai ir kepyklos pateikia informaciją apie greitai gendančius produktus su didele nuolaida. Tokiu būdu kasdien realizuojama iki 50 kg duonos.

Bulvės

Vokietijos prekybos centruose galima rasti 3 rūšių bulvių. Jų skirstymas priklauso nuo krakmolo kiekio. Taigi, bulvės Mehligkochend tiks košėms ir ragu ruošti, Festkochend naudojamos salotoms, kepimui, bulvytėms fri, o iš Vorwirged festkochend ruošia sriubas ir garnyrus.

Žalias faršas

Jei iškišite liežuvį ir jį apžiūrėsite, sužinosite apie save daug naujo. Liežuvis – padeda kalbėti, ryti, jausti skonį ir dar daug dalykų. Bet ar žinote, kad liežuvis gali padėti jums sužinoti apie sveikatos problemas? Atsistokite…
Žmonės, kurie gimė po „Dvynių“ zodiako ženklu, iš tiesų turi dvi skirtingas asmenybes. Jie aštraus proto, bendraujantys, smalsūs ir kūrybiški, tačiau gali būti ir labai sudėtingi žmonės bei atsiskyrėliai. Jei žinote kažką, kas, atrodo, turi…Vokietijoje populiarus patiekalas pavadinimu mett. Į jo sudėtį įeina termiškai neapdorotas kiaulienos faršas, svogūnai, prieskoniai. Dažniausiai jį patiekia ant duonos. Kartais iš meto daro įvairių gyvūnų figūrėles.

Šorle

Vokiečiai mėgsta limonadą ar vyną skiesti mineraliniu ir pridėti ledo kubelių. Toks gėrimas vadinasi šorle. Limonado (vyno) santykis jame paprastai 1:1.

Kempinės

Vokietijoje beveik nesinaudoja kempinėmis. Ten kūną duše muiluoja rankomis. Normalią kempinę ten nusipirkti sunkiau nei pas mus.

Pašto dėžutės ir domofonai

Vokietijoje ant jų rašo ne butų  numerius, o savininkų pavardes. O ir kreipinys pagal pavardę čia laikomas pagarbesniu.

Triukšmas

Čia nepriimta triukšmauti šeštadienį ir sekmadienį. Žmonės ilsisi. Kam jiems trukdyti?

Šiukšlių plovimas

Vokietijoje plauna plastikinę ir putplasčio tarą, skalbia plastikinius maišelius ir tik po to visa tai atiduoda perdirbti.

Duona

Vokiečiai mėgsta valgyti įvairias duonos rūšis. Jai netgi skirtas specialus valgymas, kurį galima būtų išversti kaip „vakarinė duona“. Ant stalo patiekiama iškart 5 rūšys: tamsi, pilnagrūdė, ruginė, bulvinė, o taip pat su riešutais, kukurūzais ar saulėgrąžomis.

Jei iškišite liežuvį ir jį apžiūrėsite, sužinosite apie save daug naujo. Liežuvis – padeda kalbėti, ryti, jausti skonį ir dar daug dalykų. Bet ar žinote, kad liežuvis gali padėti jums sužinoti apie sveikatos problemas? Atsistokite…
Žmonės, kurie gimė po „Dvynių“ zodiako ženklu, iš tiesų turi dvi skirtingas asmenybes. Jie aštraus proto, bendraujantys, smalsūs ir kūrybiški, tačiau gali būti ir labai sudėtingi žmonės bei atsiskyrėliai. Jei žinote kažką, kas, atrodo, turi…2,103  
Back to Top ↑