Gražuolė nuo vaikystės: kaip E. Macrono žmona atrodė jaunystėje
Kai Emmanuel Macron tapo Prancūzijos prezidentu, ši nuotrauka apskriejo visą pasaulį. Joje matome būsimą šalies lyderį, kuris gavo bučinį į skruostą nuo savo mokytojos. Sklinda gandai, kad būtent nuo šio bučinio ir prasidėjo romantiški santykiai tarp Emmanuel Macron ir Brigitte Auziere.

39-erių moteris dėstė literatūrą, buvo ištekėjusi ir turėjo tris vaikus. Vyresnioji Brigitte dukra buvo tokio pat amžiaus kaip Emmanuel, mokėsi toje pačioje klasėje ir netgi buvo su vaikinu draugai. Tačiau niekas negalėjo sutrukdyti tikrai meilei!

Vienu metu pasaulio bulvariniai žurnalai labai skeptiškai vertino amžiaus skirtumą tarp Prancūzijos prezidento ir jo žmonos. Nepaisant visko, Macronų šeima susituokusi jau 13 metų, o jausmai vis dar labai stiprūs. Kai kurie žurnalistai pastebėjo, kad Prancūzijos prezidentas jaučiasi kur kas užtikrinčiau savo žmonos akivaizdoje.

Galbūt kitiems kandidatams į prezidentus tokie santykiai būtų problema, tačiau Emmanuel sugebėjo savo meilę Brigitte paversti pranašumu. Elegantiška, lakoniška ir santūri būsima pirmoji ponia greitai užkariavo prancūzų širdis. Jei anksčiau visiems kilo klausimas, ką Emmanuel rado savo mokytojoje, tai dabar visi vertina jos charizmą.

Rinkimų kampanijos metu Emmanuel ne kartą pareiškė, kad jo žmona pagaliau atliks tą vaidmenį, kokiam buvo sutverta visą gyvenimą. Šiandien, kai visas pasaulis gerbia Brigitte už jos intelektą ir žavesį, įdomu pamatyti, kaip moteris atrodė jaunystėje.

Antonas Kudriavcevas – puikus šeimos tėvas ir dar daugiavaikis. Kažkada vyras turėjo normalią šeimą: puikią žmoną ir tris nuostabias dukrytes. Kai Antono žmona pastojo ketvirtą kartą, sutuoktiniai sužinojo, kad ji nešioja trynukus. Bet kartu su…
Kristina Pimenova 2014 metais buvo išrinkta pačia gražiausia pasaulio mergaite. Esame įsitikinę, kad bent kartą gyvenime esate matę šią mėlynakę mergaitę, kurią kiti dar vadina tikru angelu. Mergaitė gimė 2005 metais Rusijoje. Jos tėvas yra garsus…Emmanuel buvo neįprastas berniukas nuo pat vaikystės. Jis nuolat lankydavosi pas močiutę, kuri įskiepijo meilę knygoms. Mokykloje Emmanuel mažai bendravo su bendraamžiais ir pirmenybę teikdavo suaugusiųjų draugijai. Brigitte prisimena: visi mokytojai vaikiną laikė kaip lygų sau.

39-erių mokytoja dėstė literatūrą jaunajam Emmanuel. Be to, Brigitte Auziere vadovavo teatro klasei, kurioje Emmanuel jautėsi lyg žuvis vandenyje. Moteris viena pirmųjų įvertino mokinio talentą ir intelektą. Kai vaikinas pradėjo rodyti jausmus, ji negalėjo to atsisakyti, o vėliau net ir nebenorėjo. Macrono tėvai tikėjo, kad jų sūnus yra įsimylėjęs mokytojos dukrą Laurence.

Išaiškėjus tiesai kilo baisus skandalas. Prancūzijoje penkiolikmečiui niekas nedraudžia susitikinėti, tačiau mokytojos ir mokinio santykiai tikrai nėra vertinami teigiamai. Tuometinis Brigitte vyras įsiuto, kad ji pasirinko kažkokį vaikigalį. Visi draugai nusisuko nuo moters, o pasipiktinę kaimynai siųsdavo piktus laiškus Brigitte tėvams.

Emmanuelio tėvai taip pat nepritarė tokiai draugystei ir išsiuntė sūnų mokytis į kitą mokyklą. Visgi vaikinas net nemanė atsisakyti savo pirmosios ir vienintelės meilės. Sklinda gandai, kad išvykdamas jaunuolis mokytojai pasakė: “Ką padarysi… Anksčiau ar vėliau, aš vistiek tave vesiu“. Savo pažadą Emmanuel įvykdė po 10 metų. 2006 metais Brigitte išsiskyrė su savo vyru ir 2007-ais ištekėjo už Macrono.

Laikui bėgant kaimynų ir artimųjų pasipiktinimas aprimo. Per daugelį metų Emmanuel ir Brigitte įrodė, kad jų santykiai nėra tik kažkoks žaidimas. Sutuoktiniai niekada nesidrovi viešai rodyti savo jausmus. Galbūt amžiaus skirtumas ir didelis, tačiau šios poros santykiai yra ypatingi!

 

Antonas Kudriavcevas – puikus šeimos tėvas ir dar daugiavaikis. Kažkada vyras turėjo normalią šeimą: puikią žmoną ir tris nuostabias dukrytes. Kai Antono žmona pastojo ketvirtą kartą, sutuoktiniai sužinojo, kad ji nešioja trynukus. Bet kartu su…
Kristina Pimenova 2014 metais buvo išrinkta pačia gražiausia pasaulio mergaite. Esame įsitikinę, kad bent kartą gyvenime esate matę šią mėlynakę mergaitę, kurią kiti dar vadina tikru angelu. Mergaitė gimė 2005 metais Rusijoje. Jos tėvas yra garsus…6,317  
Back to Top ↑