Jei turite šias euro monetas, jūs galite praturtėti
Jos buvo išleistos ribotu tiražu ir skirtos kokiems nors įvykiams. Arba gali būti, kad kalimo proceso metu įvyko klaida. Bėgant metams, jų vertė vis didėja, jas medžioja viso pasaulio kolekcionieriai.

Peržiūrėkite sąrašą ir monetas, kurias turite, – gal jums pavyks rasti nors vieną iš jų!

Vokietijos 2 eurai

Šios 2008 metų emisijos monetos yra su klaida: 15 šalių, įeinančių į Europos Sąjungą, pavaizduotos… be sienų. Buvo išleista vos 30 000 egzempliorių. Jos yra labai populiarios tarp kolekcionierių.

Ispanijos 2 eurai

Ispanijos 2 eurų proginė moneta. Išleista minint valiutos 10-metį, bet joje – nesimetriškas žvaigždžių išdėstymas. Tiražas buvo 8 milijonai vienetų, be to, nuo 70 iki 100 tūkstančių monetų išėjo brokuotos.

Vatikano 2 eurai

Ši moneta buvo išleista į apyvartą 2004 metais minint Vatikano valstybės įkūrimo 75-metį. Jų buvo išleista vos 85 tūkstančiai vienetų. Kolekcionierių žodžiais tariant, monetos vertė yra apie 100 eurų.

Suomijos 2 eurai

Moneta išleista 2004 metais ES plėtros garbei. Šie pavyzdžiai kainuoja apie 60 eurų. Monetų žema vertė dėl gana didelio tiražo – apyvartoje yra apie 1 milijoną kopijų.

2 eurai, skirti Greis Keli

Ši moneta į apyvartą išleista 2007 metais ir kainuoja nuo 600 iki 1 000 eurų. Jos tiražas – vos 20 tūkstančių.

Pramogų pasaulio naujienas gali išgirsti kiekvieną rytą nuo 7 iki pat 10 valandos. Jei praleidai, skaityk čia! Buvusios rusų tenisininkės Anos Kurnikovos ir dainininko Enrique Iglesias namuose nutūpė gandrai – porai gimė trečia atžala. Naujieną…
Svarbiausias bet kurio remonto etapas – grindų keitimas. Kokius dizainerio baldus nestatytumėt, kad papuoštumėt butą, jei grindys bus blogos – viskas neturi prasmės. Gamintojai siūlo jums daugybę variantų: parketas, laminatas, kiliminė danga, linoleumas ir kt.…San Marino 2 eurai

Proginė moneta, išleista 2005 metais. Šios monetos tiražas – 130 tūkstančių vienetų ir kiekviena kainuoja apie 120 eurų.

Italijos 1 centas

Moneta, kurios vertė 1 centas, išleista Italijoje prieš 15 metų ir dabar kainuoja 6 000 eurų. Kodėl? Šios monetos, emituotos 2002 metais, yra tokio pat dydžio, kaip ir 2 centų monetos.

Pramogų pasaulio naujienas gali išgirsti kiekvieną rytą nuo 7 iki pat 10 valandos. Jei praleidai, skaityk čia! Buvusios rusų tenisininkės Anos Kurnikovos ir dainininko Enrique Iglesias namuose nutūpė gandrai – porai gimė trečia atžala. Naujieną…
Svarbiausias bet kurio remonto etapas – grindų keitimas. Kokius dizainerio baldus nestatytumėt, kad papuoštumėt butą, jei grindys bus blogos – viskas neturi prasmės. Gamintojai siūlo jums daugybę variantų: parketas, laminatas, kiliminė danga, linoleumas ir kt.…10,247  
Back to Top ↑