Kokias etiketo taisykles reikia žinoti mintinai
 1. Nešiok rankinę kairėje rankoje. Dešinė ranka turi būti visada laisva, kad būtų patogu sveikintis su kitais svečiais.
 2. Nedėk savo išmaniojo ant stalo, o jau tuo labiau nesėdėk socialiniuose tinkluose vakarienės metu, kad neįžeistum pašnekovo. Juk žymiai įdomiau bendrauti su žmogumi gyvai, nei visą vakarą rašyti pranešimus.

 3. Būdama restorane, teisingai naudokis stalo įrankiais. Juk būtent pagal juos oficiantai skaito tavo nuotaiką. Tai labai svarbus momentas, kuris padės išvengti nesusipratimų su aptarnaujančiu personalu.
 4. Atmink: susidaužti nepriimta padorioje draugijoje! Nereikia liestis taurėmis dėl mėgstamo skambesio. Tiesiog pakelk taurę iki akių lygio ir susitik akimis su tuo, su kuo geri.

 5. Jei nuo stalo nukrenta servetėlė , tu ją pakeli savarankiškai. Jei stalo įrankis – paprašyk oficianto pagalbos.
 6. Restorane nepriimta padėti oficiantui: neverta perduoti jam lėkštės, padėti pastatyti patiekalo. Taip tu tik išmuši iš vėžių darbuotoją ir trukdai kitiems svečiams.
 7. Taip pat tu neprivalai padėti namų šeimininkei nurinkti indų nuo stalo. Iš mandagumo tu gali pasiūlyti jai pagalbą, bet pagal etiketo taisykles šeimininkė turi tau padėkoti ir atsisakyti.

 8. Arbatinis šaukštelis reikalingas tik išmaišyti gėrime cukrų. Negalima palikti jo puodelyje.
 9. Šukuokis, pasitaisyk makiažą ir dildyk sulūžusį nagą tik damų kambaryje! Neverta pudruotis nosies už stalo, net jei tai prabangi Chanel pudra.

 10. Pagal etiketo taisykles moteris neturi prašyti vyro palaikyti ir panešti jos rankinės. O štai viršutinius rūbus reikia perduoti savo kavalieriui.
 11. Jei nutiko koks nors nesklandumas, paprašyk atleidimo tik vieną kartą. Nereikia visą vakarą prisiminti situacijos ir vėl atsiprašinėti.

 12. Restorane būtent moteris sprendžia, kada vakarienė baigta.
 13. Į kokią įstaigą tu benueitum, reikia sveikintis su administratoriumi, oficiantu arba ten esančiais. Jų statusas, lytis ir tautybė neturi reikšmės.

 14. Skirk ypatingą dėmesį savo manikiūrui, jei eini į oficialų renginį. Nagų dizainas turi būti vienspalvis, kūno spalvos ar raudonų atspalvių, be piešinėlių ir akmenų.
 15. Visada išsakyk padėkos žodžius šeimininkei, oficiantui ar iškilmių kaltininkui.
Žmonių, kurie išlieka visiškai ramūs pačiose ekstremaliausiose situacijose, foto rinkinys. Neįtikėtina! Jie pateko į avariją ir šios damos vyras padarė foto. Rūpestinga šeima. Mums nebaisus nei sniegas, nei kaitra. Potvynis ne kliūtis! Muzika mums viskas!…
Kepti obuoliai su varške Ingredientai 4 obuoliai 200 g varškės 50 g cukraus 50 g razinų 1 kiaušinis 1 valgomasis šaukštas manų kruopų vanilinas arba cinamonas pagal skonį sviestas kepimo formai sutepti Paruošimas Nuplauk obuolius,…Žmonių, kurie išlieka visiškai ramūs pačiose ekstremaliausiose situacijose, foto rinkinys. Neįtikėtina! Jie pateko į avariją ir šios damos vyras padarė foto. Rūpestinga šeima. Mums nebaisus nei sniegas, nei kaitra. Potvynis ne kliūtis! Muzika mums viskas!…
Kepti obuoliai su varške Ingredientai 4 obuoliai 200 g varškės 50 g cukraus 50 g razinų 1 kiaušinis 1 valgomasis šaukštas manų kruopų vanilinas arba cinamonas pagal skonį sviestas kepimo formai sutepti Paruošimas Nuplauk obuolius,…2,922  
Back to Top ↑