Labai paprastas ir skanus desertas! 4 kiaušiniai, 200 g. varškės, 120 g. cukraus pačiam švelniausiam pasaulyje tortui
Labai paprastas ir skanus desertas!
Paprastas, skanus, švelnus biskvitinis tortas, paruoštas pagal šitą receptą, taps tikru kulinarijos meno kūriniu, pradžiugins jūsų artimuosius, sužavės svečius.

Ingredientai biskvitui:
-120 g miltų
-4 kiaušiniai
-120 g cukraus
-1/4 arbatinio šaukštelio vanilino
-1 arbatinis šaukštelis kepimo miltelių
-žiupsnelis druskos
-kakava (pabarstymui)

Ingredientai kremui:
-200 g varškės 9-15% riebumo
-100-120 g cukraus
-250 ml grietinėlės 33% riebumo
-1/4 arbatinio šaukštelio vanilino

Paruošimas:
-Giliame inde suplakite 4 kiaušinius mikserio ar šluotelės pagalba, palaipsniui suberdami 120 g cukraus.

-Atskirame giliame inde persijokite per sietą 120 g miltų, sumaišykite jį su 1 arbatiniu šaukšteliu kepimo miltelių, žiupsneliu druskos, ¼ arbatinio šaukštelio vanilino, permaišykite.

-Nedidelėmis porcijomis berkite miltų mišinį į kiaušinių, atsargiai, kad neprarastumėte gautos masės purumo, permaišykite ingredientus iki vienalytės konsistencijos.

-Stačiakampę kepimo formą 20×30 cm uždenkite pergamentiniu popieriumi, sutepkite nedideliu kiekiu sviesto, supilkite paruoštą tešlą, tolygiai paskirstykite po visą paviršių.

-Įkaitinkite orkaitę iki 200 laipsnių.

Mano tėtis išėjo iš namų, kai man buvo vos keli mėnesiai. Mamai liko sąskaitos, buities rūpesčiai ir rūpinimasis šeima – manimi ir mano broliu. Tėtis išėjo todėl, kad matomai jis nesijautė esąs namuose, nenorėjo varžyti…
Mamai 73. Ji man kiša kriaušes ir sako atsiprašinėjančiu tonu: – Jos nelabai gražiai atrodo, užtai labai skanios! Na ir savos, be chemijos, tu mėgsti kriaušes, imk. Aš imu. Ir rūgpienį imu. Todėl kad aš…-Pašaukite kepimo formą į orkaitę 10 min.

-Dabar būtina paruošti specialų kremą. Tam giliame inde sumaišykite 200 g 9-15% riebumo varškės, 100-120 g cukraus, ¼ arbatinio šaukštelio vanilino, blenderio pagalba sumaišykite viską iki vienalytės masės, kad neliktų gumulėlių.

-250 ml 33% riebumo grietinėlės atšaldykite, suplakite mikseriu kol sutirštės, dėkite prie varškės masės.

-gatavą biskvitą išimkite iš orkaitės, palikite kol pilnai atauš. Po to perpjaukite jį į 2 dalis, palyginkite kraštus.

-apatinį paplotį dėkite į gražų dubenį, užtepkite 2/3 paruošto kremo, tolygiai paskirstykite per visą paviršių.
Viršuje dėkite antrą paplotį, likusiu kremu sutepkite torto paviršių ir šonus.

-Nedidelio sietelio pagalba pabarstykite torto paviršių kakava, padėkite tortą į šaldytuvą ne mažiau 2 val, kad gerai persisunktų.

Paruoštą tortą galima nešti ant stalo, gero apetito!

Mano tėtis išėjo iš namų, kai man buvo vos keli mėnesiai. Mamai liko sąskaitos, buities rūpesčiai ir rūpinimasis šeima – manimi ir mano broliu. Tėtis išėjo todėl, kad matomai jis nesijautė esąs namuose, nenorėjo varžyti…
Mamai 73. Ji man kiša kriaušes ir sako atsiprašinėjančiu tonu: – Jos nelabai gražiai atrodo, užtai labai skanios! Na ir savos, be chemijos, tu mėgsti kriaušes, imk. Aš imu. Ir rūgpienį imu. Todėl kad aš…6,679  
Back to Top ↑