Mama suomė, tėtis – afrikietis: šios poros dukra užkariavo internetą pasakišku grožiu
Dar viena puiki istorija apie skirtingų rasių šeimą, kuriems gimė nepaprasto grožio vaikas. Žinoma, iki šiol egzistuoja nuostatos, kad skirtingų rasių žmonėms neverta kurti santuokos, laimei, palaipsniui tai grimzta į praeitį. Juk koks skirtumas, kokia odos spalva ar akių forma, jei žmonės laimingi ir myli vienas kitą?

Šios mažylės mama gimusi Suomijoje, o tėtis – afroamerikietis. Ir pažiūrėkite, kokia gražuolė, vardu Aila, jiems gimė.

Iš mamoms mergaitė paveldėjo šviesius plaukus ir žydras akis, o iš tėčio – tamsią odą ir garbanėles. Neįprasta mergaitė beveik nuo gimimo tapo populiari.

Be to, kad Aila graži, ji auga protinga ir ne pagal metus išsivysčiusi. Jai vos 3,5 m, bet jos diena sudėliota pagal valandas. Mergaitė užsiima baletu, gimnastika ir jau mokosi kelių užsienio kalbų.

Kartą mažą bejėgį kačiuką vardu Rozi pametė gatvėje, palikę likimo valiai. Bet laimei ją išgelbėjo trijų haskių, su kuriais ji ir augo, šeimininkė. Šiandien Rozi jau suaugusi katė, kuri laiko save tokiu pat dideliu ir…
Kai žmogus turi du didžiulius dantis labai siaurame veide su liesais skruostikauliais, jis vargiai gali tikėtis sėkmės. Tačiau gyvenimas kartais tokiems žmonėms duoda kompensaciją. Jie randa savo laimę. Papasakosiu apie tai savo pažįstamo pavyzdžiu. Rustemas…Dabar daugelis žinomų prekinių ženklų prašo tėvų leidimo jų dukrai dalyvauti filmavimuose ir pasiruošę mokėti už tai didelius honorarus. Bet mama ir tėtis atsisako ir laikosi nuomonės, kad populiarumas ir žvaigždžių gyvenimas yra ne tai, ko dabar reikia jų mažai mergaitei.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

Kartą mažą bejėgį kačiuką vardu Rozi pametė gatvėje, palikę likimo valiai. Bet laimei ją išgelbėjo trijų haskių, su kuriais ji ir augo, šeimininkė. Šiandien Rozi jau suaugusi katė, kuri laiko save tokiu pat dideliu ir…
Kai žmogus turi du didžiulius dantis labai siaurame veide su liesais skruostikauliais, jis vargiai gali tikėtis sėkmės. Tačiau gyvenimas kartais tokiems žmonėms duoda kompensaciją. Jie randa savo laimę. Papasakosiu apie tai savo pažįstamo pavyzdžiu. Rustemas…9,031  
Back to Top ↑