Testas: jei jūs susidorosite su šiomis 7 mįslėmis per 7 sekundes, tai jūs velniškas genijus
Nusikaltėlį nuteisė mirti. Jis gali pats pasirinkti, kokiu būdu bus įvykdyta mirties bausmė. Taigi, prieš jį trys kambariai: viename bus liepsna, kitame 5 kileriai su užtaisytais revolveriais, trečiame – 15 liūtų, kurie neėdė du metus. Kuris kambarys bus mažiausiai pavojingas?
Visi matė laivelius, meistrų patalpintus į butelius. O dar ten galima rasti agurką! Taigi, kaip patalpinti į butelį visą agurką, kurio diametras žymiai didesnis už kakliuko diametrą, tačiau niekaip nepažeisti nei jo, nei indo?
Pietaudamas vyras įmetė į puodelį su kava savo žiedą. Kodėl papuošalas nesušlapo?
Kur yra jūros be vandens, miškai be medžių ir miestai be namų?
Žmogus gali gauti tai tris kartus, bet tik pirmus du nemokamai.
Kiek bus 20 padalijus iš ½ ir pridėjus 10?
Karalius įsakė savo dukroms ant viryklės padėti 3 arbatinukus. Indai vienodi, juose tas pats skysčio kiekis. Valdovas pasiruošęs pasirinkti įpėdiniu tos dukters vyrą, kurios arbatinukas užvirs greičiausiai. Galiausiai pas jauniausią dukrą jis užvirė greičiausiai, nors ji ir visiškai nenorėjo ištekėti. Kodėl taip išėjo?
Turistai, buvę Turkijoje, žino, kad daugelis vietinių gyventojų, valančių batus, siūlo praeiviams nemokamas paslaugas. Tačiau galiausiai tie, kurie susidomi pasiūlymu, patys moka pinigus. Kodėl taip vyksta?
Jūsų draugai ir pažįstami tai naudoja dažniau už jus, nepaisant to, kad tai visgi jūsų. Apie ką kalba?
Andrius 3 dienas buvo ligoninėje. Jis nesirgo, ir traumų jokių nebuvo, bet po išrašymo giminaičiai turėjo jį nešti. Su kuo tai susiję?
Atsakymai į mįsles:
Patalpa su liūtais – per 2 bado metus jie seniai išmirė.
Mažą agurkėlį, nenuskinant nuo virkščios, patalpinti į indą ir palaukti kol jis ten subręs.
Kava buvo pupelėmis, ir kol kas neužplikyta.
Turimas omeny piešinys – pasaulio žemėlapis.
Žinoma, tai dantys.
Priimta skaičiuoti tokiu būdu: 20:2 +10 = 20. Tačiau kai kalba eina apie dalybą, reikia dauginti iš apverstos trupmenos. Paprastai tariant, 20 dauginam iš 2+10.
Dvi seserys be galo kilnojo dangtelį, kad sužinotų, ar dar neužvirė? Tai įtakojo užvirimo greitį.
Vienas batas nuvalomas nemokamai, o antras už pinigus. Kad neatrodytų kvailai, turistai moka už antro valymą.
Jūsų vardą.
Andrius prieš 3 dienas gimė šioje klinikoje.
Tai jums tikrai patiks!

Skurdas dažnai pastūmėja žmones beviltiškiems poelgiams. Todėl kai moteriai teko rinktis – pavogti ar leisti vaikams badauti, ji nesvyruodama pasirinko pirma. Ji paėmė vos 5 kiaušinius, tačiau tuoj pat buvo sugauta. Kai konsteblis Viljamas Steisis…
Meksikos miesto Gvadalacharos priemiesčio rajonai netikėtai atsidūrė po storu sniego ir ledo sluoksniu. Oro temperatūra buvo 30 laipsnių, kai miestą netikėtai užklupo sniego audra su kruša. Kai kuriose vietose šios dangos svoris siekė pusantro metro.…

Skurdas dažnai pastūmėja žmones beviltiškiems poelgiams. Todėl kai moteriai teko rinktis – pavogti ar leisti vaikams badauti, ji nesvyruodama pasirinko pirma. Ji paėmė vos 5 kiaušinius, tačiau tuoj pat buvo sugauta. Kai konsteblis Viljamas Steisis…
Meksikos miesto Gvadalacharos priemiesčio rajonai netikėtai atsidūrė po storu sniego ir ledo sluoksniu. Oro temperatūra buvo 30 laipsnių, kai miestą netikėtai užklupo sniego audra su kruša. Kai kuriose vietose šios dangos svoris siekė pusantro metro.…8,743  
Back to Top ↑