Vidurnaktį moterį pažadino šuo. Ji nuėjo paskui jį į sūnaus kambarį ir vos neapalpo
Gyvūnų jutimo organai išsivystę geriau, nei žmonių. Tai jiems padeda išgyventi gamtoje. O kartais šios gyvūnų savybės vienaip ar kitaip pasitarnauja ir žmogui, kartais tai įvyksta intuityviai.

Ši istorija prasideda paprastai. Natall šeima iš Amerikos miesto Glendeilo augina sūnų vardu Liuk. Jie visada atrodo linksmi ir gyvybingi. Bet nepaisant to, šeimos nuolat tyko nematoma grėsmė…

Berniuko diagnozė nelinksma – pirmojo tipo diabetas. Tėvams tenka kas kelias valandas kontroliuoti cukraus kiekį jo kraujyje. Jeigu jo lygis viršys normą, berniukas gali numirti.

Ši pora atsakingai rūpinosi savo sūnaus sveikata, jie reguliariai darė būtinus tyrimus, bet kartą išvengti tragedijos pavyko tik jų šuns Džedajaus dėka.

Kartą naktį, visiems giliai įmigus, Džedaj pajuto, kad berniukui blogai. Šuo akimirksniu puolė į tėvų kambarį ir pažadino juos.

Džedaj buvo labai susijaudinęs ir visa savo išvaizda tarsi kvietė suaugusius eiti paskui jį į vaikų kambarį.

Atėję į Liuko kambarį, tėvai pamatė, kad berniukas ramiai miega. Išoriškai nesimatė, kad jam blogai. Bet sunerimę tėvai nutarė patikrinti cukraus kiekį berniuko kraujyje.

,,Kai aš pamačiau prietaiso rodmenis, vos neapalpau. Jis rodė kritinį cukraus lygį – tos nakties įvykius prisimena Dorri Natall.

Berniukui tuoj pat buvo suleisti vaistai, ir jo būklė pagerėjo. Bet jeigu šuo nebūtų laiku pažadinęs tėvų, berniukas galėjo niekada nepabusti.

Štai taip ištikimas šuo išgelbėjo savo mažojo šeimininko gyvybę. Jei tave sujaudino ši istorija,  būtinai pasidalink ja su kitais

Nebrangi ir labai efektyvi kaukė. Kodėl neišbandžius? Jūs  turbūt nekartą girdėjote apie sodos naudą. Soda labai naudinga namų ūkyje kaip valymo priemonė, naudojama maisto ruošimui ir kūno priežiūrai. Šis produktas – viena geriausių veido kaukės…Nebrangi ir labai efektyvi kaukė. Kodėl neišbandžius? Jūs  turbūt nekartą girdėjote apie sodos naudą. Soda labai naudinga namų ūkyje kaip valymo priemonė, naudojama maisto ruošimui ir kūno priežiūrai. Šis produktas – viena geriausių veido kaukės…60,528  
Back to Top ↑